İzmirgaz Anlaşmalı Bankalar

Bankalar hemen hemen her parasal konuda işlemlerimizi yapmamız için bize oldukça yardımı ve pek çok farklı konuda hizmetleri olan yerler olma özelliği taşımaktadır. Adı geçen bu yerlerden yapılabilecek işlemlerden biri de fatura ödemeleri olmak ile beraber söz konusu bu işlem istisnasız her kişiyi ilgilendiren bir durum olmaktadır. Bu sebep ile bugünkü yazımızda ülkemizin üçüncü büyük ili olan İzmir’de doğal gaz faturası ödeme olanağı bulabileceğimiz bankalardan bahsederek söz konusu işlemi bu yerler aracılığı ile yapmak isteyen kişilere fikir olması için bir liste hazırlayacağız. İşte İzmirgaz ile anlaşmalı bankalar;

izmirgaz anlaşmalı bankalar

izmirgaz anlaşmalı bankalar

  1. Garanti Bankası; adı geçen bu banka İzmirgaz aboneleri için bir fatura  ödeme noktası olma özelliği taşımak ile beraber bu sistem dahilinde banka şubeleri aracılığı ile ödeme yapma imkanı bulamayan kişiler internet bankacılığı ,mobil bankacılık, ATM’ler aracılığı ile ödeme yapma ya da otomatik ödeme talimatı verme seçeneklerinden faydalanabilmektedir.
  2. Denizbank; bu banka da söz konusu olan doğal gaz dağıtım firmasına ait fatura ödemelerinin gerçekleşebileceği yerlerden biri olmak ile beraber eğer tercih edeceğiniz banka bu ise şubelerden, internet bankacılığından, mobil bankacılıktan ya da otomatik ödeme talimatı sisteminden faydalanarak işlem yapmamız mümkün iken ATM’ler aracılığı ile fatura ödemek ne yazık ki faydalanabileceğimiz uygulamalar arasında yer almamaktadır.
  3. İş Bankası; İzmirgaz ödeme noktası olarak nitelendirebileceğimiz bu banka da yine tüm şubeleri, internet bankacılığı hizmeti, mobil bankacılık uygulaması ve otomatik ödeme talimatı ile hizmet vermeye devam etmek ile birlikte ATM’ler ile doğal gaz faturası ödeme yapma imkanı sunmayan yerler arasında İş Bankası da mevcut olmaktadır.
  4. Finansbank; eğer siz de söz konusu olan firmaya ait olan faturanızı bankalar aracılığı ile ödemek istiyor iseniz bu noktada hizmet veren yerlerden biri de Finansbank olmaktadır. Bu banka da mevcut olan tüm kanalları ile ödeme kabul eden yerler arasında incelenebilir.
  5. HSBC Bank; doğal gaz faturası ödemek isteyen kişilere hizmet veren yerlerden biri de adı geçen bu banka olmak ile beraber tüm hizmet kolları ile ödeme yapabileceğimiz yerler arasında bulunmaktadır.

Daha detaylı bilgi için aşağıdaki yazımızı da inceleyebilirsiniz.

İzmirgaz Anlaşmalı Bankalar

 

 

Yorum yapın

Sorunu Sor Uzmanları Cevaplasın