Ford Finans Kredi Borcu Ödeme

Sizlerde oldukça kolay yöntemler ile Ford araç sahibi olmak ister misiniz? O halde yazımız ilginizi çekecektir. Ford müşterilerine finansman sunarak almak istedikleri Ford araçlar için kolaylık sağlamaktadır. Bunun için araca karar vermek ve Ford bayilerine gitmek yeterli olacaktır. Ford bayiilerinden alacağınız 0 km araçlar için sizlere vergileri de dahil olmak üzere 50.000 TL olan araçlar için fiyatının %70’i oranında kredi imkanı sunulmaktadır. Bunun yanı sıra ikinci el araç almak isterseniz de, 5 yaşını geçmemiş olması şartı ile %50’si oranında kredi verilmektedir. 0 km bir araç tercih edecekseniz 60 aya kadar taksitlendirme imkanınız vardır. Aynı şekilde ikinci el bir araç tercih edecekseniz de 48 ay vade seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Kredi Seçenekleri

  • Ford Finans: Ford Finans taksitler ile araç alma şeklidir. Kredinizi alarak bu kredi ile araç satın alırsınız ve bu aracın ödemelerini de aylara bölerek kolayca ödersiniz.
  • Ford Options: Bir bankadan alacağınız taşıt kredilerinin %40 oranında indirimli olduğunu düşünün. İşte Ford Options sizlere bu olanağı verir. Bu imkânı da birkaç yılda bir araç değiştirmenizi sağlayarak verir. Yani bir nevi eskisini getir yenisi götür amaçlı bir kredilendirmedir.
  • Ford Mavi Plan: Bu sistemde de bazı modelleri garantileri ve sigortaları ile almak mümkündür. Ford Options avantajlarının tümü de bu kredi türünde sizlerle buluşmaktadır.
  • Her Şey Dahil Finans Paketi: Bu kredi çeşidinde de kasko, aksesuar gibi tüm güvenceler sağlanmaktadır. Böylece tüm sigortalar da bu pakette sizler ile buluşturulmaktadır.

Tüm bu kredi çeşitlerinin hesaplanabilmesi için web sitesinde bir hesaplama motoru sağlanmıştır. Bu hesaplama aracına araç bilgilerini, vade sayısını ve fiyatı seçerek, kredi hesaplayabilir ve ödeme planınızı görebilirsiniz.

Ford Finans Kredi Ödeme

Aldığınız Ford Finans kredilerini Yapı Kredi şubelerinden ödeyebilirsiniz. İsterseniz ATM’den isterseniz internet bankacılığından isterseniz de otomatik ödeme talimatı ile ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bunlar haricinde gereken bilgiler için 444 36 73 numaralı hattı arayarak, 7 rakamını tuşlayıp direkt olarak Ford merkezinden dilediğiniz bilgileri alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Senet Ödeme Günleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum yapın

Sorunu Sor Uzmanları Cevaplasın