Odeabank Cepten Kredi Başvurusu KREDIM 8444

Giderek büyümekte ve gelişmekte olan ülkemiz bankacılık sektörüne yeni ve hızlı bir giriş yapmış olan Odeabank oldukça kısa bir sürede yaygın şube ağına ve buna paralel olarak da geniş bir müşteri portföyüne sahip olmayı başarmıştır. Bahsi geçmekte olan bu başarının temelinde tabii ki sunmakta oldukları hizmetlerin kalitesi ve müşterilere sunmakta olduğu kolaylıklar bulunmakta olmak ile beraber bu çerçevede inceleme olanağı bulabileceğimiz uygulamalardan biri de Odeabank cepten kredi olmaktadır. bu uygulama mevcut olan parasal ihtiyaçlarını adı geçen bankadan kredi alarak gidermek istemekte olan kişilerim şubelere gitmeden ya da daha başka sıkıntılı süreçler ile uğraşmadan hizmet  almasını amaçlamaktadır.

Eğer siz de Odeabank cepten kredi uygulaması kapsamında hizmet almak istiyorsanız bu kapsamda uygulayabileceğiniz iki farklı yöntem bulunmakta olup detayları aşağıda belirtilmektedir.

  1. Odeabank Kısa Mesaj ile Kredi Başvurusu Yapma

Bu uygulama bankalara gitmeden kredi başvurusu yapma sistemine ait ilk seçenek olmak ile beraber yapılması gereken işlem adı geçen bankada kayıtlı ve adınıza tanımlı olan cep telefonu numarası aracılığı ile mesajlar bölümüne gelip büyük harfler ile KREDİM yazıp bir boşluk bırakıp daha sonra Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaramızı yazıp 8444 numarasına kısa mesaj atmamız yeterli olmaktadır.

Oldukça kısa bir süre sonra banka tarafından yapmış olduğumuz kredi başvurusunun sonucu tarafımıza ya kısa mesaj yöntemi ile ya da direk olarak banka çalışanlarınca aranarak olumlu ya da olumsuz olarak bildirilecektir.

  1. Odeabank Mobil Uygulaması ile Kredi Başvurusu Yapma

Yine cep telefonları aracılığı ile yapılacak olan kredi başvurusu seçeneklerinden bir diğeri de Odeabank’ın mobil uygulamasını kullanmaktır. Direkt bankacılık adı verilen bu sistemden de faydalanmak son derece kolay olmakta ve söz konusu uygulamayı akıllı cep telefonlarına ya da benzer özellikler taşıyan tabletlere indirmek yeterli olmaktadır. bundan sonra giriş işlemlerimizi tamamalayarak son derece kolay bir şekilde başvurumuzu oluşturabiliriz. Bu konu ile alakalı olarak daha detaylı ve sağlam bilgi almak için https://www.odeabank.com.tr/tr-TR/direkt-bankacilik/mobil-bankacilik/Sayfalar/Mobil.aspx adresine gidebilir ya da 444 8 444 numarasını arayabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Kredili Mevduat Hesabı Nedir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum yapın

Sorunu Sor Uzmanları Cevaplasın