İzmirgaz Anlaşmalı Bankalar

İzmirgaz, İzmir’e doğal gaz dağıtımı yapan kurumun adı. Doğalgaz artık ülkenin pek çok yerinde, ön ödemeli değil, elektrik, su gibi diğer faturalarda olduğu gibi, kullandığı kadar ödemeli hale getiriliyor.

Her iki şekil ödemeden de memnun olanlar var. Bazıları ön ödemeli sistemde “param olduğu kadar” kullanırım mantığını doğru bulurken, kimileri de “kullanırım, öderim” mantığını tercih ediyor. Her iki şekilde de, hem İzmirgaz bayilerinden, hem de anlaşmalı olduğu bankalardan doğal gaz alımı ya da ödemesi yapma şansınız bulunuyor.

izmirgaz anlaşmalı bankalar

izmirgaz anlaşmalı bankalar

İzmirgaz anlaşmalı bankalar ise şu şekilde; Garanti Bankası, Akbank, TEB, Denizbank, İş Bankası, Finansbank, YapıKredi Bankası, HSBC ve Vakıfbank. Bu bankaların bazıları gişe ve atm bankacılığından hizmet verirken, bazıları da otomatik ödeme talimatı ile müşterilerine hizmet veriyor.

Abone bağlantı bedeli, tüketim fatura bedeli, gecikme tüketim fatura bedeline göre de ödeme yapılabilecek noktalar ve sistemler değişiyor. Ödeme noktaları ve seçenekleri ile ilgili bilgileri İzmirgaz internet sayfasından bulabileceğiniz gibi, müşterisi olduğunuz banka ile iletişime geçerek de öğrenebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kredi Kartının CVV Güvenlik Numarası Neresinde Yazar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum yapın

Sorunu Sor Uzmanları Cevaplasın