İş bankası Maxipuan Kullanılan Yerler

Öncü ve lider bankalar arasında yer alan İş Bankası, aynı zamanda Türkiye Cumhuriyeti’nin ilk milli bankasıdır. Öncelikli amacı ise, müşteri ihtiyaçlarına hızlı ve etkin çözümler üretmek yapmış olduğu kampanyalar ile kaliteli hizmet sunmaktır. Maximum kart kampanyası. İş Bankasının sunmuş olduğu hizmetlerden sadece biridir. Maxipuan hakkında bilinmesi gerekenler nelerdir? İş bankası Maxipuan kullanılan yerler nerelerdir?

İş bankasına ait olan Maximum Kart, kullanıcılarına muhteşem fırsatlar sunan kredi kartıdır. Maximum kart; harcadıkça kazandıran, keyifli alışverişin adresidir. Maximum kart ile yapmış olduğunuz harcamalar karşılığında ise Maxipuan kazanma şansınız var.

Maximum kartınız ile kazandığınız Maxipuanlarınızı, üye işyerlerinde para yerine kullanabilirsiniz. Her 100 YTL alışverişinizde 1 YTL değerinde maxipuan kazanırsınız. Puanlarınızın kullanım süresi yoktur, isterseniz biriktirerek toplu olarak kullanabilirsiniz.

Maxipuan Geçerli Olan Mağazalar ve internet siteleri

Maxipuanlarınızı kullanabileceğiniz mağaza, market, internet alışveriş siteleri ve akaryakıt istasyonlarına örnek vermemiz gerekirse, öne çıkan üye işyerlerini aşağıda sizler için sıraladık.

* kangurum.com * markafoni.com
* hepsiburada.com * sanalmarket.com
* hızlıal.com * Petrol Ofisi
* Bp Akaryakıt * Opet
* Koçtaş Mağazaları * Migros
* LC Waikiki Mağazaları * Tekzen Mağazaları
* Boyner Mağazaları * Bimeks Mağazaları
* Carrefour * Şok Market
* Market Mağazaları

Maxipuanlarınızı para karşılığında kullanabileceğiniz üye işyerlerinin tam listesine ulaşmak isterseniz www.isbankasi.com.tr veya  www.maximum.com.tr adresinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Birikmiş maxipuanlarınızı sorgulamak için ise aşağıdaki yöntemleri kullanabilirsiniz.

  • Kredi kartı hesap ekstresinden,
  • Maximum kart üye işyerlerinin pos cihazlarından,
  • İş Bankası bankamatiklerinden,
  • İş Bankası Müşteri Hizmetleri 0850 724 0 724 numarasından,
  • İş Bankası Şubelerinden,
  • İş Bankası İnternet Şubesinden, puanlarınızı rahatlıkla sorgulayabilirsiniz.

Eğer sizde İş Bankası Maximum Kart avantajlarından yararlanmak isterseniz; kredi kartı başvuru taleplerinizi müşteri hizmetlerine iletebilir, bankamatik, şubeler veya SMS yolu ile başvuruda bulunabilirsiniz. SMS yolu ile kart talebinde bulunmak isterseniz, ‘ MAXIMUM boşluk TC Kimlik Numaranızı ‘ yazıp, 4402’ye göndermeniz yeterli olacaktır. Bir diğer seçenek ise, www.isbankasi.com.tr veya www.maximum.com.tr web adresini kullanarak başvuruda bulunmak. Talepleriniz hızlı bir şekilde değerlendirilerek tamamlanacaktır. Sonrasında Maximum Kart ile birlikte kazanacağınız Maxipuanlar sayesinde alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Eski Hükümlülere ve Mahkumlara Kredi ve Hibe Destekleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum yapın

Sorunu Sor Uzmanları Cevaplasın