Vakıfbank Bayrama Özel 0 Km Otomobil Kredisi Kampanyası

Vakıfbank Bayrama Özel 0 Km Otomobil Kredisi Kampanyası

Günler geçtikçe güç kazanan Türkiye’deki bankacılık sektöründe yeni kampanyalar mevcuttur. Türkiye’nin bankacılık sektöründeki büyük güce sahip olan Vakıfbank, sıfır kilometre araba almak isteyenler için muazzam bir kampanya düzenledi. Düzenlediği kampanyada uygun fiyatlar ile sıfır kilometreye sahip araba almanız artık düşündüğünüzden daha kolay hale gelmiştir.

Herkesin hayali olan sıfır kilometre araba almak, Vakıfbank ile gerçekleşebilecek bir hayal olmuştur. Mevcut ülke ekonomisini araştıran ve bu bağlamda yeni kampanya yapma gereksinimi duyan Vakıfbank yaptığı sıfır kilometre araba alma kampanyası ile gönülleri fethettiği söylendi. Yapılan incelemelerde mevcut kampanyada hiçbir pürüzün olmadığını ve oldukça çok insanlar tarafından kampanya desteklenildiğini saptadık. İnsanların sıfır kilometre araba almak için kuyruğa girdiği bir kampanya olmayı başarmışlardır. Ramazan bayramına özel olarak hazırlanan bu kampanya, taşıt kredisi çekmek isteyenler için oldukça ekonomik bir kampanyadır. Düşük taşıt faizi ile oldukça ekonomik şekilde çektiğiniz taşıt kredisinin borcunu ödeyebilme fırsatına sahipsiniz.

• Taşıt kredisi faiz oranları % 1,04 ile sabittir.
• 48 aya kadar taşıt kredisi vadesine sahipsiniz.
• 262,50 TL dosya masrafları ödeyeceksiniz.

Yukarıdaki listede yer alan taşıt kredisi adı altında yapılan kampanyanın bilgileridir. Özellikle listede gözümüze çarpan ise taşıt kredisi faiz oranının düşüklüğüdür. Düşük olmasıyla beraber sabitlenen taşıt kredisi, ramazan ayında sıfır kilometre taşıt almak isteyenlerin tercih ettiği ekonomik bir kampanya olma özelliğini taşımaktadır.

Bir önceki yazımız olan Vakıfbank 2015 Bayram Kredisi SMS Başvuru başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum yapın

Sorunu Sor Uzmanları Cevaplasın