İnternetten Hızlı Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

internetten-Kredi-Basvurusu

Birçok bankanın internet üzerinden hızlı kredi başvuru sistemi bulunmaktadır, bu yazımızda en popüler olanları sizler için inceleyip gerekli bağlantıları sizlere sunmaya çalışacağız. Burada unutmamanız gereken bakanların bu başvuruları ve verilen yanıtları dikkate almamaları ve mutlaka bir yüzyüze görüşme ile şubede sizi ağırlamak istemeleri olacaktır. Online onay alan kişiler için gizlenen veya yanlış belirtilen bir bilgi olmaması durumunda online onay şubede genellikle değişmez, yani online krediniz çıktıysa şubeden o krediyi alırsınız.

Yapı Kredi Bankası Online (İnternet Üzerinden) Kredi Başvurusu

Başvuruyu yapikredi.com.tr adresi üzerinden yapabilirsiniz. Başvuru esnasında sizden “Tc Kimlik Numaranız” ve kişisel bilgilerinizin yanı sıra iş/gelir durumunuz ve talep ettiğiniz kredi miktarı ve vadesi gibi bilgileride istemekteler.

Başvuru Linki : https://www.yapikredi.com.tr/bireysel-bankacilik/krediler/bireysel-ihtiyac-konut-kredisi-basvuru.aspx

TEB Bankası Online (İnternet Üzerinden) Kredi Başvurusu (Pratik İhtiyaç Kredisi)

Başvuruyu teb.com.tr adresi üzerinden yapabilirsiniz. Başvuru esnasında sizden “Tc Kimlik Numaranız” ve kişisel bilgilerinizin yanı sıra iş/gelir durumunuz ve talep ettiğiniz kredi miktarı ve vadesi gibi bilgileride istemekteler.

Başvuru Linki : https://www.teb.com.tr/pratik-ihtiyac-kredisi-basvurusu/

ING Bank Online (İnternet Üzerinden) Kredi Başvurusu

Başvuruyu ingbank.com.tr adresi üzerinden yapabilirsiniz. Başvuru esnasında sizden “Tc Kimlik Numaranız” ve kişisel bilgilerinizin yanı sıra iş/gelir durumunuz ve talep ettiğiniz kredi miktarı ve vadesi gibi bilgileride istemekteler.

Başvuru Linki : https://www.ingbank.com.tr/tr/sizin-icin/krediler/ihtiyac-kredisi-basvuru-formu

Garanti Bankası Online (İnternet Üzerinden) Kredi Başvurusu

Başvuruyu garanti.com.tr adresi üzerinden yapabilirsiniz. Başvuru esnasında sizden “Tc Kimlik Numaranız” ve kişisel bilgilerinizin yanı sıra iş/gelir durumunuz ve talep ettiğiniz kredi miktarı ve vadesi gibi bilgileride istemekteler.

Başvuru Linki : https://www.garanti.com.tr/basvuru/ssl/ihtiyac_kredisi

Finansbank Online (İnternet Üzerinden) Kredi Başvurusu (KrediKolay)

Başvuruyu finansbank.com.tr adresi üzerinden yapabilirsiniz. Başvuru esnasında sizden “Tc Kimlik Numaranız” ve kişisel bilgilerinizin yanı sıra iş/gelir durumunuz ve talep ettiğiniz kredi miktarı ve vadesi gibi bilgileride istemekteler.

Başvuru Linki : http://www.finansbank.com.tr/krediler/ihtiyac/basvuru-yollari/internet-ile-kredikolay.aspx

Denizbank Online (İnternet Üzerinden) Kredi Başvurusu

Başvuruyu denizbank.com adresi üzerinden yapabilirsiniz. Başvuru esnasında sizden “Tc Kimlik Numaranız” ve kişisel bilgilerinizin yanı sıra iş/gelir durumunuz ve talep ettiğiniz kredi miktarı ve vadesi gibi bilgileride istemekteler.

Başvuru Linki : https://www.denizbank.com/bankacilik/bireysel-bankacilik/bireysel-krediler/ihtiyac-kredileri/webde-kredi-basvuru.aspx

Akbank Online (İnternet Üzerinden) Kredi Başvurusu

Başvuruyu akbank.com adresi üzerinden yapabilirsiniz. Başvuru esnasında sizden “Tc Kimlik Numaranız” ve kişisel bilgilerinizin yanı sıra iş/gelir durumunuz ve talep ettiğiniz kredi miktarı ve vadesi gibi bilgileride istemekteler.

Başvuru Linki : http://www.akbank.com/kredi-basvuru

İş Bankası Online (İnternet Üzerinden) Kredi Başvurusu (Hızlı Kredi)

Başvuruyu isbank.com.tr adresi üzerinden yapabilirsiniz. Başvuru esnasında sizden “Tc Kimlik Numaranız” ve kişisel bilgilerinizin yanı sıra iş/gelir durumunuz ve talep ettiğiniz kredi miktarı ve vadesi gibi bilgileride istemekteler.

Başvuru Linki : https://www.isbank.com.tr/internet/MainPageEnter.aspx?src=HizliKrediAnaSayfa.aspx

VakıfBank Online (İnternet Üzerinden) Kredi Başvurusu

Başvuruyu vakifbank.com.tr adresi üzerinden yapabilirsiniz. Başvuru esnasında sizden “Tc Kimlik Numaranız” ve kişisel bilgilerinizin yanı sıra iş/gelir durumunuz ve talep ettiğiniz kredi miktarı ve vadesi gibi bilgileride istemekteler.

Başvuru Linki : http://vakifbank.com.tr/parmaginizin-ucundaki-kredi.aspx?pageID=774&Exc=532

Halkbank Online (İnternet Üzerinden) Kredi Başvurusu

Başvuruyu halkbank.com.tr adresi üzerinden yapabilirsiniz. Başvuru esnasında sizden “Tc Kimlik Numaranız” ve kişisel bilgilerinizin yanı sıra iş/gelir durumunuz ve talep ettiğiniz kredi miktarı ve vadesi gibi bilgileride istemekteler.

Başvuru Linki : https://www.halkbank.com.tr/channels/1.asp?id=157

Ziraat Bankası Online (İnternet Üzerinden) Kredi Başvurusu

Başvuruyu ziraatbank.com.tr adresi üzerinden yapabilirsiniz. Başvuru esnasında sizden “Tc Kimlik Numaranız” ve kişisel bilgilerinizin yanı sıra iş/gelir durumunuz ve talep ettiğiniz kredi miktarı ve vadesi gibi bilgileride istemekteler.

Başvuru Linki : https://www.ziraatbank.com.tr/tr/Bireysel/Basvurular/Pages/BireyselKrediBasvuru.aspx

 

Her bankanın kendi kredi hesaplama sistemi ve kredilendirme kriteri mevcuttur. Her kredi başvurusu kredi puanınızı etkiler, olumsuz kredi yanıtı almanız veya onaylanan krediyi kullanmamanız kredi puanınızı azda olsa düşürecektir. Bu yüzden hangi bankanın size daha uygun olduğunu araştırırken faiz oranlarını tabiki birinci sıraya koyun ancak size kredi vermeyecek ve kredi puanınızı düşürecek veya şartlarını karşılayamayacağınızı düşündüğünüz bankalara boşuna başvuru yapmayın. Aynı anda birden fazla bankaya başvuru yapmanızda tavsiye edilmemekte, öncelik sırasına göre size en uygun bankaya başvurunuzu yapıp olumsuz olması durumunda diğer bankaya başvuru yapmanız ve dolayısıyla daha az başvuru ile sonuca ulaşmanızı öneririz.

Bir önceki yazımız olan Sms ile Kredi Nasıl Başvuru Yapılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum yapın

Sorunu Sor Uzmanları Cevaplasın