HSBC Bankasından İhtiyaç Kredisi Kampanyası

HSBC Bankası, kredi ödemelerini düzgün yapan bireyler için yeni kredilerde de kolaylık sunmayı amaçlayan bir kampanya geliştirdi. Daha önce kullandıkları kredilerde farklı bankalara olsa dahi düzenli ödeme yapan müşteriler, HSBC Bankasından alacağı ihtiyaç kredileri kampanyalarında en düşük tutar olan,  %1.15 aylık faiz oranı ile kredi kullanabilecek. Ayrıca uzun vadelerde taksit farkı oluşmadan sabit taksit imkanları ile kredi kullanmaları da bir diğer avantajları olacak.

  1. HSBC İhtiyaç Kredisi Kampanyası
  2. HSBC Kredi Net İhtiyaç Kredisi

Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi Kampanyası Koşulları:

Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi Kampanyasında faiz oranı çekilecek tutara ve taksit seçeneklerine göre değişiklik göstermektedir.

Müşterilerin daha önceki kredilerlini nasıl ödedikleri ve kredi notu olarak aldıkları notlar da faiz oranı belirlemede yardımcı unsur olmaktadır.

2500 liralık alt limitten itibaren, çekmek istediğiniz her meblağ için kaza sigortası yaptırmanız gerekmektedir. Kaza sigortası yaptırmak zorunludur ve müşterinin kredisinden tahsis edilmektedir.

Kredi tahsis ücreti çektiğiniz her kredi için geçerlidir. Gene aynı şekilde otomatik olarak, size verilen krediden kesilecektir.

Kampanyanın Ödeme Planı ve Ayrıntıları Şu Şekildedir:

Bu kampanyadan yararlanan müşterilerin çekebileceği maksimum tutar sınırı yoktur. Bu tutar müşteri ve banka arasında belirlendiği için, kesin bir üst sınır belirlenemez.

Faiz oranları ve maliyet ile ilgili bilgiler ise, size bilgi vermek açısından 10.000 lira kredi üzerinden hesaplanmıştır.

Kredi Notu ‘En Yüksek Not’ olarak nitelendirilen müşteriler 10.000 liralık bir kredi için 12 aydan 36 aya kadar taksitlendirme yapabilirler. 12 aya bölünen kredilerde aylık faiz oranı %1.15 olarak belirlenmiştir. 36 aya bölünen kredilerde ise aylık faiz oranı %1.15 üzerinden hesaplanmıştır.

Kredi Notu ‘Yüksek Not’ olarak nitelendirilen müşteriler 10.000 lira için 36 aylık taksitlendirme yapma hakkına sahiptirler. 36 aylık taksitlendirmede aylık faiz oranı %1.33 olarak hesaplanacaktır.

Kredi Notu ‘Orta Not’ olarak nitelendirilen müşteriler 10.000 lira için 36 aylık taksitlendirme yapma hakkına sahiptirler. 36 aylık taksite bölünen kredide aylık faiz oranı ise %1.73 olarak hesaplanmıştır.

Kredi Notu ‘Düşük Not’ olarak nitelendirilen müşteriler 10.000 lira için gene aynı şekilde 36 ay taksit yapma hakkına sahiptirler. 36 aylık vadelendirmede aylık faiz oranı %1.80 olarak hesaplanmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Kredili Mevduat Hesabı Nedir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum yapın

Sorunu Sor Uzmanları Cevaplasın