Garanti İnternet Bankacılığı İşlemleri

Günümüz şartlarında internetin çok hızla gelişmesi ile birlikte bankalarda bu hızlı gelişime ayak uydurmak adına internet bankacılığını devreye sokmuşlardır. İnternet bankacılığı banka şubesinin bir versiyonu olarak adlandırılmaktadır. İnternet bankacılığının kullanılmaya başlanmasıyla bireyler banka şubesinde yapılan tüm işlemleri internet üzerinden evinizde rahatça yapabilmekte olduğundan rahat bir nefes almışlardır. Banka şubesinde yapılan işlemlerde ki zaman kaybı,ilgili işlemlerde yapılan masraflar internet bankacılığının kullanılmaya başlaması ile ortadan kalkmıştır. Bu uygulama ile bireylerin 7 gün 24 saat boyunca işlem yapması sağlanmış olmaktadır. Hemen hemen her bankada bulunan bu uygulama ile bireyler her türlü bankacılık işlemini sadece internetin olduğu her yerde çok az bir masraf ile yapabilmektedirler. Bankaların yapmış olduğu internet bankacılığı uygulaması ile havale,elektronik fon transferi,fatura ödeme,kredi ödemesi,kredi başvurusu,kredi kartı başvurusu gibi işelmler rahatlıkla yapılabilmektedir.

garanti internet

garanti internet

Örneğin günümüzde tüm Türkiye ‘de fazla sayıda şubesi bulunan Garanti Bankası internet şubesi işlemlerine baktığımızda Mevduat ve Yatırım işlemleri,Krediler,Kartlar,Mortgage,Ödemeler ve Hizmetler,Sigorta ve Emeklilik, Özel Bankacılık gibi işlemler yapılmaktadır. Garanti internet bankacılığına müşteri numarası yada Türkiye Cumhuryeti kimlik numarası ile giriş yaparak işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartı işlemleriniz ile ilgili sadece kredi kartın numaranızı giriş yaparak kart işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. 365 gün 24 saat garanti internet bankacılığından yararlanabilir,internetin kullanıldığı her yerden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Para çekme işlemi hariç tüm işlemlerin yapılabildiği bir internet bankacılığı mevcuttur. İşlemlerinizi çok düşük işlemlerle yapabilme imkanını sunabilmektedir.

Garanti İnternet Bankacılığı İşlem Ücretleri

İnternet bankacılığı kullanımı sayesinde zamandan tasarruf sağlayarak tüm ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Yatırım işlemlerinizi de kolaylıkla yapabilir,yatırım ürünlerinizi istediğiniz yerden takip edebilirsiniz. Garanti internet bankacılığından yapılan işlemler ile havale 1.50-TL,Eft 4.00-TL,düzenli ödeme(havale) 0.80-TL ,düzenli ödeme(EFT) 2,70-TL,Cep bank para gönderme 1,50-TL,başka banka kredi kartı ödeme gibi makul ücretler ile rahatlıkla yapılabilmektedir.

Günümüzde internet bankacılığı varlığı ile internetin kullanıldığı tüm ortamlardan rahatlıkla işlemler yapılarak bireylere ciddi anlamda kolaylık sağlamaktadır. Evden,iş yerinden,yolda yürürüken cep telefonundan bile yapabileceğimiz bankacılık işlemlerimiz sayesinde hiç şubeye gitmeden sıra beklemeden kolayca işlemlerimizi gerçekleştirebiliriz. Böylelikle bankacılığın nimetlerinden faydalanan bizler internet bankacılığı hayat kurtarır diyebiliriz.

 

 

Bir önceki yazımız olan Şekerbank'tan 3 Ay Ertelemeli Bayram Kredisi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum yapın

Sorunu Sor Uzmanları Cevaplasın