Şekerbank’tan 3 Ay Ertelemeli Bayram Kredisi

Şekerbank’tan, şeker gibi bir kampanya olarak duyurulan, Ramazan bayramı özel Şekerbank ihtiyaç kredisi çok farklı bir anlayış ile ihtiyaç sahiplerine sunulmuştur. Ramazan bereketini erken başlatan kredi olarak, reklamı yapılan, Ramazan bayramı özel Şekerbank ihtiyaç kredisi, 1,44 faiz oranı ile piyasaya çıkmıştır. Oldukça uygun olan bu faiz oranı ile Şekerbank’tan kredi çekmek istiyor iseniz, bankanın, yurt genelinde yaygın halde bulunan şubelerine, uğrayabilir veya internet üzerinden işlem yapma ayrıcalığına sahip olabilirsiniz. Bu iki seçeneğin haricinde, 444 78 78 numaralı çağrı merkezleri üzerinden ve bankaya ait ATM’lerden de, Ramazan bayramı ihtiyaç kredisi müracaatında bulunmak şansınız yer almaktadır.

Şekerbank 60 Ay Vadeli Bayram Kredisi

şekerbank bayram kredisi

şekerbank bayram kredisi

Son seçeneği ise, tüm operatörler için geçerli olan, sms seçeneği, meydana getirmektedir.  Her hangi bir kanal üzerinden, kredi talebinde bulunmuş iseniz ve kredi talebinizi, 36 ay vadeli olacak şekilde yapılandırmayı düşünmüş iseniz, 10.000 Türk lirası değerindeki özel bayram kredisi için, 36 ay süreli olarak ödeyeceğiniz aylık taksit sayısı, 398 Türk lirası civarında bir rakama denk gelecektir.

36 ayın sonunda borcunuzu bitirdiğinizde, yani kredinizi eşit taksitler ile ödeyerek kapattığınızda, bankaya ödemiş olduğunuz toplam tutar ise, 14.321 Türk lirası olacaktır. Sorunsuz ve maddi sıkıntı yaşamadan bir Ramazan bayramı geçirmek istiyor iseniz, vakit kaybetmeden size sunulan seçeneklerden bir tanesi ile Ramazan bayramına özel ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Denizbank Bayram Kredisi En Düşük Faizli Kredi Mi? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum yapın

Sorunu Sor Uzmanları Cevaplasın