Finansbank EFT Saatleri, EFT Ücretleri, EFT Sorgulama

Finansbank hesabınızdan farklı bir bankaya yapılan para transferine EFT adı verilmektedir. Finansbank hesabınızdan başka bir banka hesabına para gönderdiyseniz paranın gün içerisinde geçmesi için işlem saatleri içerisinde yapılması gerekmektedir. Finansbank EFT saatleri dışında gerçekleştireceğiniz para transferleri ertesi iş günü içerisinde gönderdiğiniz kişinin hesabında görünecektir.

Finansbank EFT Saatleri Kaça Kadar

Finansbank’dan hesap kullanıyorsunuz ve internet bankacılığı aracılığı ile bir başka bankadaki hesaba EFT işlemi gerçekleştirecekseniz işlemlerinizi 09:00 ile 17:00 arasında gerçekleştirmelisiniz. Finansbank hesabınızdan 09:00 ile 17:00 arasında gerçekleştireceğinzi EFT işlemleri gün bitmeden sonuçlanacak ve göndermiş olduğunu para karşı tarafa iletilecektir. Finansbank hesabınızdan EFT saatleri dışında göndereceğiniz para transferleri takip eden ilk iş gününde saat 09:00’dan sonra göndermiş olduğunuz hesaba iletilecektir. Pazartesi ile Cuma günleri arasında 09:00-17:00 arası Finansbank EFT saatleridir. Finansbank’ın yarım gün olduğu zamanlarda ise EFT işlem saatleri 09:00-11:45’dir.

Finansbank EFT Ücretleri Ne Kadar

Finansbank internet bankacılığı aracılığı ile başka bir bankaya EFT işlemi yapmanız durumunda 3,25 kuruş işlem ücreti alınmaktadır. Bu işlem ücreti tüm EFT işlemlerinde alınır iken gönderen kişi tarafından ödenmektedir. Örnek vermemiz gerekir ise EFT yapacağınız tutar 100 TL ise hesabınızda o an 3,25 kuruş bulunması gerekmektedir. Finansbank EFT Ücreti ; 3,25 Kuruş

Finansbank EFT Hesaba Ne Zaman Düşer

Finansbank internet şubesi ve cep şube aracılığı ile 09:00 ile 17:00 arasında gerçekleştireceğiniz EFT transferleri ortalama 5 ile 10 dakika içerisinde göndermiş olduğunuz kişinin hesabına düşmektedir.

Finansbank EFT Sorgulama

Finansbank’dan farklı bir bankaya EFT gönderdiniz ve ödemeniz ilettiğiniz kişiye düşmedi ise Finansbank EFT Sorgulama işlemini gerçekleştirerek para transferinin durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. EFT işlem saatleri içerisinde gerçekleştirdiğiniz para transferi kimi zamanlarda yanlış isim veya hesap numarası nedeni ile askıya alınmaktadır. Finansbank EFT sorgulama işlemlerini ise sadece şubenizi arayarak gerçekleştirebilirsiniz.

Finansbank EFT Günleri

Finansbank’dan farklı bir bankaya ileteceğiniz para transferinde işlem günleri ve saatleri önemlidir. Finansbank işlem saatleri Pazartesi-Cuma günleri 09:00-17:00 arasında olur iken cumartesi ve Pazar günleri para transfer işlemleri gerçekleştirilmemektedir. Cumartesi ve Pazar günleri gerçekleştireceğiniz para transferleri takip eden ilk iş günü olan Pazartesi günü karşı tarafın hesabına düşecektir.

Yorum yapın

Sorunu Sor Uzmanları Cevaplasın