Vakıfbank Üye İşyerlerine Özel Kampanyalar

Vakıfbank kampanya sayısını artırarak hatta her aya özel avantajları ile müşteri kitlesi ve memnuniyetini artırmaya devam ediyor. Kampanyalardan faydalanmanız için Vakıfbank kredi kartına sahip olmanız gerekir iken aynı şekilde harcamalarınızı da Vakıfbank üye iş yerlerinden yapmanız gerekmektedir. İlgili kampanyalar ve katılım aşaması hakkında kapsamlı bilgiyi sizlere vereceğiz.

Örneğin 31 Ekim 2016 tarihine kadar Vakıfbank üye iş yerlerinden yapacağınız tek sefer de 100 TL ve üzeri harcamanız da 10 TL değerinde ve toplamda da 50 TL değerinde World puan kazanabilirsiniz.

Kasap, market, manav ve akaryakıt harcamalarının tamamını kapsıyor kampanya ve belirttiğimiz üzere alışveriş yapacağınız marketin ya da kasabın Vakıfbank üye işyerlerinden olması gerekiyor.

Sadece örneklediğiniz değil, buna ek olarak benzeri birçok fırsat sunuluyor. World puan dışında artı taksit gibi kampanyalar da belirttiğimiz şekilde düzenlenmektedir. Daha fazla bilgi almak ve aklınıza takılan soru işaretlerinin tamamına cevap bulmak için Vakıfbank resmi web adresini ziyaret edebilir ya da telefon bankacılığını arayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kredili Mevduat Hesabı Nedir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum yapın

Sorunu Sor Uzmanları Cevaplasın