Torosgaz Anlaşmalı Bankalar

Ülkemizde hizmet vermekte olan bankaların hemen hemen hepsi parasal olan her türlü konuda hizmet vermeye devam etmektedir. Bu konu ile alakalı olarak en sık kullanılan ve en fazla müşteriye hitap eden uygulama şüphe yok ki fatura ödeme sistemleridir. Bu sebepten dolayı da bugünkü yazımızın konusu bankalar aracılığı ile doğal gaz faturası ödemek isteyen kişilere yardımcı olmak amacı ile belirlenmiş olan “Torosgaz anlaşmalı bankalar” konusudur.

Eğer siz de söz konusu olan doğal gaz dağıtım firmasından hizmet alıyor iseniz fatura ödemek için faydalanabileceğiniz bankalardan bazıları şunlardır;

 1. Ziraat Bankası,
 2. Halk Banka,
 3. Denizbank,
 4. ING Bank,
 5. Alternatif Bank,
 6. Odeabank,
 7. Akbank,
 8. Vakıf Bankası,
 9. HSBC Bank,
 10. Finans Bank,
 11. İş Bankası,
 12. Pozitif Bank,
 13. Garanti Bankası,
 14. Yapı Kredi Bankası,
 15. Aktifbank,
 16. Şekerbank ve
 17. Türkiye Ekonomi Bankası’dır.
bankalar

bankalar

Adı geçmekte olan bu bankaların hepsi Torosgaz kullanıcıların ait olan doğalgaz faturalarının ödemelerini tahsil etmek ile beraber bu konuda faydalanılabilecek olanaklardan bazıları şunlardır;

 1. Söz konusu olan bankalar aracılığı ile ödeme yapmayı tercih eder isek bu konuda hizmet alabileceğimiz ilk yerler banka şubeleri olmaktadır.  Kendimize en yakın ya da en uygun banka şubesine gitmek sureti ile doğal gaz faturamızı ödeme olanağı bulabiliriz.
 2. Faydalanma olanağı bulabileceğimiz bir başka sistem de adı geçen bankaların hemen hemen hepsinin sahip olduğu internet bankacılığı hizmetidir. Bu sistem sayesinde son derece raht şartlarda işlem yapmamız mümkün olmak ile beraber bu aşamada bizim için gerekli olan bir kullanıcı adı ve şifredir.
 3. Bir diğer olanak ise sahip olduğumuz akıllı telefona indireceğimiz mobil bankacılık uygulamalarıdır. Bu sayede yine gerekli olan kullanıcı adı ve şifre ile kolay bir şekilde doğal gaz faturalarımızı ödeme olanağı yakalayabiliriz.
 4. Bankalara ait olan ATM’ler de ödeme yapma konusunda bizlere hizmet veren yerler arasında bulunmaktadır.
 5. Son olarak belirteceğimiz sistem ise yukarıda bulunan liste üzerinden tercih edeceğimiz herhangi banka üzerinden otomatik ödeme talimatı vermek sureti ile doğal gaz faturamızı ödeme imkanı bulmaktır.

Bir önceki yazımız olan Başkentgaz Anlaşmalı Bankalar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum yapın

Sorunu Sor Uzmanları Cevaplasın