Tefeciler İletişim

Parasızlık yaşamak insanı maddi olarak çökerttiği gibi manevi olarak da bir hayli yıpratmaktadır. Öyle ki pek çok kişi hem borçlu olduğu kişiler karşısında ezildiği için, hem temel ihtiyaçlarını dahi karşılayamadığı için, hem de ailesini geçindirmekte zorluk yaşadığı için bir hayli zarar görmekte ve ne olursa olsun borç para bulmak istemektedir. İşte bu noktada bahsi geçen kişilerin hemen hemen hepsi “tefeciler iletişim” diye araştırma yapmakta ve son çare olarak gördükleri bu yere bir an önce ulaşarak anlatılmakta olan sıkıntılarını gidermek istemektedir. Bugünkü yazımızın yazılış amacı ise mağduriyetlerini ve yaşadıkları sıkıntıları bir an önce atlatmak isteyen kişilere bir emsal olması için yaşanmış bir olayı anlatmaktadır.

Tefeci bilgileri için: http://www.tefeciariyorum.com/

Bir Tefeciyle Alışveriş Hikayesi

Bu olayı yaşamış olan Umut Bey’in ağzından dinlememiz gerekirse şu şekilde gerçekleşmektedir: ” İşlerimin kötü gitmesi sonucu bir şeyleri yoluna koymak adına kredi üstüne kredi almıştım. Bu da yetmez gibi eşe dosta da bir hayli borçlanmıştım. Her gün arayan ve parasını isteyen insanlar bir yana bankalar da iyiden iyiye sıkıştırmaya başlamıştı. Hatta bankalardan biri kredi borcumu avukata vermişti ve icra gelmesi an meselesi idi. Elimde hiç param yoktu. Evimin ve ailemin en temel ihtiyaçlarını dahi karşılayamıyor, borç aldığım kişilere rezil olduğum yetmezmiş gibi bir de aileme karşı her gün daha da mahcup oluyor ve utanıyordum.

Artık kararımı vermiştim bu kadar büyük utanç ve mahcubiyet içinde yaşamaya katlanmak yerine gidip bir tefeciden kredi alacaktım. Aslında tefeciler ile alakalı olan hemen hemen her detayı da biliyordum. Yasa dışı olarak çalıştıkları, son derece tehlikeli yerler oldukları ve bir hayli yüksek tutarlarda faizler talep ettikleri hal bu ikan zerre kadar umrumda değildir. Hemen internetten “tefeci iletişim bilgileri” diye aradım ve pek çok yer karşıma çıktı hepsini tek tek incelerken bir makalenin altına yorum bırakarak söz konusu para ihtiyacını ve iletişim bilgilerini paylaşan birini gördüm.

Tefeciler nerede bulunur?

Merak etmiştim acaba bu yaptığı işe yarıyor muydu? İletişim bilgileri üzerinde hemen diyaloğa geçtim ve sordum ve son derece güzel yanıtlar aldım. Söylediğine göre yorum yaptığının ertesi günü senetle kredi veren bir firma ona ulaşmış ve her konuda anlaşmaya vararak kredisini almış ve oldukça rahat bir şekilde de ödüyormuş. Ben de bu yöntemi denedim ve çok değil iki gün sonra kredimi aldım. Tefecilerin batağından son anda ve şans eseri kurtulmuştum. Bu yüzden sizlere de tefecilerden önce bu yolu denemenizi tavsiye ederim.”

Kaynak: http://www.tefeciariyorum.com/tefeciler-nerede-bulunur/

Bir önceki yazımız olan Kredi Kartını Müşteriye Nasıl Satarsın? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum yapın

Sorunu Sor Uzmanları Cevaplasın