Odeabank Kurbana Özel Kredi Veriyor

Son zamanlarda adını Ülkemiz de sıklıkla duymakta olduğumuz finans piyasasına girişi ile oldukça ses getiren ve yıllardır bu piyasada var olan bankalar arasında kendisine hemen bir yer edinen Odeabank da geleneği bozmayarak diğer bankalar gibi yaklaşmakta olan kurban bayramı için kredi hazırlıklarını tamamlamış ve ürününü pazara sunmuş durumdadır. Üstelik diğer bankalardan farklı olarak kullandırmayı hedeflediği kredi için bireylerden gelir belgesi talep etmemektedir. Bu bile bireyler açısından bir tercih nedeni olabilmekte ve Odeabank’ın piyasada olan yeri bu talepler sayesinde giderek sağlamlaşmaktadır. Bireyler yeni yeni tanımakta olduğu ve bir çok şehirde şubesi henüz bulunmayan bu bankaya kendilerine sağlamakta olduğu kolaylıklar ve ayrıcalıklar sayesinde oldukça çabuk ilgi duymaya başlamışlardır. Öyle ki gerek kredi kullandırımları gerekse kredi kartı satışlarında oldukça yol katetmiş bir bankadır.

Odeabank bayram kredisi

Odeabank bayram kredisi

Odeabank tarafından müşterilerine sunulan bir imkan da kredilerin anında hazır bulunması olanağıdır. Çoğu bankanın hala genel müdürlük onayı ile kredi verebilmesi neticesinde kredi alım sürecinin en az 2 gün sürmesi bireylerin günlük nakit ihtiyaçlarını karşılayamamakta böylelikle bu tip bankalar şu an piyasada bu kadar hızlı kredi kullandırabilen bankanın var olması ile rekabete bir sıfır yenik başlamış durumdadırlar. Ayrıca bir çok banka kredi talebinde bulunan bireyden çalıştığı kurum tarafından verilen maaş bordrosunu çalıştığı kurumda bulunan imza yetkilileri tarafından imzalanmış bir şekilde ve o yetkili kişilerin imzalarının geçerliliğini göstermekte olan imza sirküleri ile birlikte talep etmektedirler. Birçok birey artık bu uygulamayı gerçekleştirebilmek istememektedir. İş yerinde bulunan herkesin bireyin kredi talebinde bulunacağını bilmesine gerek duyulmamaktadır. Bu nedenle bireyler artık sadece Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlık Numarasını vererek ve kimlik fotokopisini teslim ederek başvuru yapabilecek oldukları bankaları tercih etmektedirler. Odeabank da bu bankalardan bir tanesidir.

Odeabank Bayram Kredisi Faiz Oranı

Odeabank’ı diğer bankalardan ayıran bir özellik ise kredi çekebilme yaş sınırıdır. Çoğu bankada 65 yaş üzerine kredi verilemez kuralı vardır. Ancak Odeabank’da yaş sınırı 75 olarak belirlenmiştir. Böylelikle ilgili bankaya ait ürünler daha fazla bireye hitap etmektedir. İlgili kurban bayramı kredi limiti 8.000- TL olarak belirlenmiş ve vadesi 36 ay olarak bireylerin talebine sunulmuştur. 1,29 faiz oranı ile ve sadece 40-TL tutarında tahsis ücreti alınarak kullandırılacak olan kredinin son başvuru tarihi 6 eylül 2016’dır.

Bir önceki yazımız olan Kredili Mevduat Hesabı Nedir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum yapın

Sorunu Sor Uzmanları Cevaplasın