İNG Turuncu Hesap Nedir? Hemen Başvur

Ülkemizin en aktif bankalarından olan ING Bank’ın yeni ürünü olan ING Turuncu Hesap milyonlarca kişinin dikkatini çekiyor. Her gün televizyon reklamlarında gördüğünüz ancak bir türlü detaylarını öğrenemediğiniz İNG turuncu hesap hakkında detaylı bilgi aktarmak istiyoruz.

ING Turuncu Hesap, istediğiniz zaman para yatırabileceğiniz, para çekebileceğiniz bir birikim hesabıdır. Vade derdi olmayan ING Turuncu Hesap aynı zamanda sadece internet üzerinden başvurularak alındığı için çok fazla ilgi görüyor.

ING Turuncu Hesap Özellikleri

Hoş geldin faizinin süresi 30 gündür ve hesap açıldığı anda geçerlilik süresi başlar. Faiz gecelik işler ve her gün sabittir.
30 gün sonunda uygulanan Avantajlı faiz oranı günlük olarak belirlenir ve gecelik olarak işler. Faiz oranları yıllık basit brüt oranlardır.
Hoş geldin faizinden ilk defa ING Turuncu Hesap açtıracak müşteriler yararlanabilir.
Hesap açmak için alt limit yoktur.
Hoş geldin faizi ve avantajlı faiz 250.000 TL’ye kadar geçerlidir. Bakiyenin bu tutarın üstüne çıkması durumunda aşan kısmına daha düşük faiz oranı uygulanacaktır.
Hesaptan EFT/Havale yapılabilir.
ING Turuncu Hesap’ınızda aylık ortalama 1.000 TL ve üzeri birikim olması durumunda bankamızda hesap işletim ücreti ödemezsiniz.
Hafta içi 17.00’dan önce para yatırıldığında, aynı gün faiz kazandırmaya başlar.
ATM’lerden Turuncu Hesap’a para yatırılabilir.

Bir önceki yazımız olan Halkbank 2015 Bayram Kredisi Sms ile Başvuru başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum yapın

Sorunu Sor Uzmanları Cevaplasın