Halkbank Erken Gelen Bayram Kredisi

Ramazan Bayramı için Erken Gelen Bayram Kredisi Kampanyasını başlatan Halkbank Kurban Bayramı için de aynı kampanya sürecini sürdürmeye devam ediyor. Erken Gelen Bayram Kredisi Kampanyası ile bayram hazırlıklarını gönül rahatlığı ile yapabilmeniz sağlanıyor.

Erken Gelen Bayram Kredisi Kampanyasına Başvuru:

Kampanyaya başvurmak için Kimlik numaranız, aylık gelir miktarınız ve çekmek istediğiniz kredi tutarını yazarak 3452 nolu hizmet hattına kısa mesaj yollayabilirsiniz. Halkbank size krediniz ile ilgili olumlu yahut olumsuz dönüş yapacaktır.

Kısa mesaj yolunu kullanmayanlar, Halkbank’ın resmi sitesinden de kredi formlarını doldurarak kredi başvurusunda bulunabilirler.

Erken Gelen Bayram Kredisi Kampanyası Kapsamı:

Kampanyada müşterilerin kullanabileceği minimum kredi tutarı 3.000 lira, kullanılabilecek maksimum kredi tutarı ise 50.000 lira olarak belirlenmiştir.

İnternet şubesinden, kısa mesaj ile yahut müşteri hizmetlerini arayarak yapılan kredi başvurularında maksimum kredi tutarı 15.000 lira civarında olmaktadır. Bu limitin üzerindeki tutarlar için başvurunuzu bireysel olarak en yakın Halkbank şubesinden yapmanız gerekmektedir.

Dilerseniz dosya masraflı %1.13 aylık faiz oranı ile krediye başvurabilir, dilerseniz de dosya masrafsız aylık %1.17 faiz oranı ile kredi talebinde bulunabilirsiniz.

50.000 liralık kredilerde Sigorta Bedeli banka tarafından karşılanmaktadır. Ancak 3.000 liralık kredi tutarında sigorta bedelini müşteri kendisi karşılamaktadır.

Erken Gelen Bayram Kredisi Kampanyası Ödeme Planı

Kampanya dahilinde çekeceğiniz minimum tutar olan 3.000 lira için bankanın size vereceği taksit sayısı 12 ay olarak belirlenmiştir. Aylık faiz oranı ise %0.99 olarak ayarlanmıştır. Bu kredi için banka tarafından ekstra olarak 15 lira dosya ücreti talep edilmektedir.

Maksimum tutar olan 50.000 lira kredi için bankanın belirlediği taksit sayısı 36 ay olmaktadır. Çekilen kredinin aylık faiz oranı ise %1.13 olarak ayarlanmıştır. Bankanın kredi için talep ettiği dosya ücreti 250 liradır.

Dilerseniz dosya masrafını ödemeyerek aylık %1.17 faiz oranı ile 50.000 lira kredinizi çekebilir ve 36 ay taksit ile ödeyebilirsiniz.

Bireysel kredi seçenekleriniz için banka ile irtibata geçiniz.

Bir önceki yazımız olan Kredili Mevduat Hesabı Nedir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum yapın

Sorunu Sor Uzmanları Cevaplasın