Halkbank EFT Saatleri, EFT Ücretleri, EFT Sorgulama 2015

Halkbank EFT Saatleri, EFT Ücretleri, EFT Sorgulama 2015

Halkbank hesabınızdan farklı bir bankaya yapılan para transferine EFT adı verilmektedir. Halkbank hesabınızdan başka bir banka hesabına para gönderdiyseniz paranın gün içerisinde geçmesi için işlem saatleri içerisinde yapılması gerekmektedir. Halkbank EFT saatleri dışında gerçekleştireceğiniz para transferleri ertesi iş günü içerisinde gönderdiğiniz kişinin hesabında görünecektir.

Halkbank EFT Saatleri Kaça Kadar

Halkbank’dan hesap kullanıyorsunuz ve internet bankacılığı aracılığı ile bir başka bankadaki hesaba EFT işlemi gerçekleştirecekseniz işlemlerinizi 09:00 ile 17:00 arasında gerçekleştirmelisiniz. Halkbank hesabınızdan 09:00 ile 17:00 arasında gerçekleştireceğinzi EFT işlemleri gün bitmeden sonuçlanacak ve göndermiş olduğunu para karşı tarafa iletilecektir. Halkbank hesabınızdan EFT saatleri dışında göndereceğiniz para transferleri takip eden ilk iş gününde saat 09:00’dan sonra göndermiş olduğunuz hesaba iletilecektir. Pazartesi ile Cuma günleri arasında 09:00-17:00 arası Halkbank EFT saatleridir. Halkbank’ın yarım gün olduğu zamanlarda ise EFT işlem saatleri 09:00-11:45’dir.

Halkbank EFT Ücretleri Ne Kadar

Halkbank internet bankacılığı aracılığı ile başka bir bankaya EFT işlemi yapmanız durumunda 3,25 kuruş işlem ücreti alınmaktadır. Bu işlem ücreti tüm EFT işlemlerinde alınır iken gönderen kişi tarafından ödenmektedir. Örnek vermemiz gerekir ise EFT yapacağınız tutar 100 TL ise hesabınızda o an 3,25 kuruş bulunması gerekmektedir. Halkbank EFT Ücreti ; 3,25 Kuruş

Halkbank EFT Hesaba Ne Zaman Düşer

Halkbank internet şubesi ve cep şube aracılığı ile 09:00 ile 17:00 arasında gerçekleştireceğiniz EFT transferleri ortalama 5 ile 10 dakika içerisinde göndermiş olduğunuz kişinin hesabına düşmektedir.

Halkbank EFT Sorgulama

Halkbank’dan farklı bir bankaya EFT gönderdiniz ve ödemeniz ilettiğiniz kişiye düşmedi ise Halkbank EFT Sorgulama işlemini gerçekleştirerek para transferinin durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. EFT işlem saatleri içerisinde gerçekleştirdiğiniz para transferi kimi zamanlarda yanlış isim veya hesap numarası nedeni ile askıya alınmaktadır. Halkbank EFT sorgulama işlemlerini ise sadece şubenizi arayarak gerçekleştirebilirsiniz.

Halkbank EFT Günleri

Halkbank’dan farklı bir bankaya ileteceğiniz para transferinde işlem günleri ve saatleri önemlidir. Halkbank işlem saatleri Pazartesi-Cuma günleri 09:00-17:00 arasında olur iken cumartesi ve Pazar günleri para transfer işlemleri gerçekleştirilmemektedir. Cumartesi ve Pazar günleri gerçekleştireceğiniz para transferleri takip eden ilk iş günü olan Pazartesi günü karşı tarafın hesabına düşecektir.

Yorum yapın

Sorunu Sor Uzmanları Cevaplasın