Garanti Kurban Özel Kredi ve Kredi Kartı Kampanyaları

Ülkemizde şube sayısı fazlalığı ile dikkat çekmekte olan bir diğer banka ise Garanti bankası olarak bilinmektedir. Birçok ürün pazarlamada oldukça iyi olan ve müşteri potansiyeli bakımından oldukça üst seviyelerde olan bir bankadır. Gerek ürünlerinde bulunan özellikleri bakımından bireylere hitap ediyor olabilmesi açısından gerekse ürünleri kullandırım hızları açısından tüm bireylerde neredeyse herhangi bir ürünü bulunmaktadır. Müşteri potansiyelinin oldukça fazla olması durumu yeni ürünler geliştirmesine ve piyasada var olan bankalar ile rekabet etmesine asla engel olmamıştır.

Sürekli piyasaya sürmekte olduğu yeni ürünleri ile tanınan bu banka kurban bayramı kredisinde de diğer bankaların yanında yer almıştır. Hatta öyle ki yapmış olduğu bayram kredisi kampanyası sonrası birçok bankayı ardında bırakmıştır.

garanti bankası kurban kredisi

garanti bankası kurban kredisi

Garanti bu bayram bireylere kredi imkanı sunarken bireylerin nakit ihtiyaçlarını sadece kurban bayramı ile kısıtlamamıştır. Kurban bayramı tatilinin uzatılmış olması neticesinde bireylerin tatil ihtiyacı olabileceğini  yada kurban bayramından sonra açılacak olan okullar için bireylerin nakit ihtiyacı doğacağını önceden tahmin ederek buna yönelik olarak hazırlamış olduğu yüksek limitli krediyi bireylerin huzuruna sunmuştur. Oldukça ufku geniş ve ileri görüşlü bir banka olması neticesinde bireylerden her pazarladığı ürün üzerinden tam not almaktadır. Şimdiden bayram için çıkarttığı krediye olan talep sayısının giderek artması nasıl mantıklı bir çalışma yaptığının bir kez daha kanıtıdır. İşte bu yüzden garanti bankası diğer bankalardan farklıdır.

Garanti Bankası Bayram Kredisi

50.000- TL limitli olarak bireylere sunulmakta olan kurban bayramı kredisi adı altında piyasaya sürülen ancak asıl hedefin yalnızca kurban bayramı olmadığı belirtilen kredinin vadesi maximum 36 ay olarak belirlenmiştir. İlgili krediye ait faiz oranında oldukça düşük bir faiz oranı olması sebebiyle kredi çekebilme şartlarını taşıyan bireylerin hemen başvuru yapabileceği bir kredi türüdür. Krediye ait faiz oranı 1,19 olarak belirlenmiştir. İlgili krediye başvuru garanti bankası şubelerinden, internet bankacılığından,telefon bankacılığından ve sms yolu ile yapılabilmektedir. Garanti bankasına ait krediler olduğu kadar kredi kartları ürünü de bireyler arasında oldukça talep gören ürünlerden bir tanesidir. Kredi kartlarında bulunan bir çok özellik neticesinde hemen hemen her kesimden insanda garanti bankasına ait kredi kartı mevcuttur.

Bir önceki yazımız olan Kredili Mevduat Hesabı Nedir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum yapın

Sorunu Sor Uzmanları Cevaplasın