En Kolay Kredi Veren Bankalar

Krediler her ne kadar bankalar için riskli yatırımlar gibi görünsede, doğru kişilere verilen kredilerde bankaların zarar etme olasılığı çok düşük. Hal böyle olunca doğru kişi tanımının her bankada aynı olmadığı gerçeği ortaya çıkıyor. Bazı bankalara göre doğru kişiler sadece mal varlığı olanlar veya devlet memuru olanlarken, bazı bankalara göreyse bu kişileri kefil gösterebilenler doğru kişi sayılır. Ancak korkmayın içlerinden bazıları sigortası olan hemen herkese kredi verme taraftarı. Bunun nedeni ise verdikleri krediden zarar etmeyecek olduklarını bilmeleri.

6 aydan uzun süredir sigortalı bir işte çalışıyorsanız işiniz çok kolay, maaş bordronuz ve kimliğiniz ile size en yakın banka şubesine gidebilir ve müşteri temsilcisinden sıra alarak eğer çok yüklü bir kredi talebiniz yok ise birkaç saat içerisinde kredinizi alabilirsiniz.

Banka tavsiyesi vermemiz çok uygun olmayacağı ve sizinde kapı kapı dolaşıp size hangi bankanın kredi vereceğini sormanızın çok doğru olmayacağını düşündüğümüz için bankaların online / sms kredi başvuru hatlarını öneriyoruz. Sitemizde Nasıl Yapılır bölümünde birçok bankanın online ve sms başvuru yöntemleri bulunuyor.

İncelemenizi faiz oranlarına göre yaptıktan sonra size en uygun olan 3 bankaya başvuru yapmanız yeterlidir. Eğer daha önce bankalarca kara listeye alınmamış iseniz maaşınızın 10 katına kadar krediniz çok hızlı bir şekilde ön onay alacaktır. Ön onay alan hesaplar genellikle sorunsuz şekilde kredilerini aynı gün alabilmektedirler.

Bir önceki yazımız olan En Kolay Kredi Çekme Yöntemi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Konu ne hakkında:
    kolay kredi veren bankalar, en kolay kredi veren banka, en kolay kredi veren bankalar
Yorum yapın

Sorunu Sor Uzmanları Cevaplasın