Denizbank Cebimde Kredi

Denizbank’ın vizyonunda, sürdürülebilir ve kazançlı bir büyüme ile, uluslararası finansal ortamın, Orta Doğu, Kafkaslar ve Balkanlar’da en güçlü ortağı olmak vardır. Bunu sağlamak üzere Denizbank, şubelerini güçlü pazarlama merkezleri haline getirmiş ve operasyon, mali kontrol ve muhasebe gibi fonksiyonlarını tek merkezde toplamıştır. Bunu yapmakla, bir taraftan çalışan sayısını optimum düzeyde tutmuş olmakta, diğer taraftan da işletme verimliliğini arttırmış olmaktadır. Arkasından ürün yelpazesini geniş tutarak bireysel veya kurumsal müşterilerinin her türlü ihtiyaç ve beklentilerini karşılamaya çalışmaktadır.

Bireysel krediler içinde yer alan ve bir ihtiyaç kredisi çeşidi olan Denizbank Cebimde Kredi de bu ürün çeşitliliği içinde yerini almıştır. Bu krediyi pazarlarken Denizbank, artık klasikleşmiş olan sloganını tekrarlamıştır: Cebimde kredi ile hayat Deniz’de güzel.

İhtiyaçların hiç bitmediği, hergün bir yeni ihtiyacın çıktığı, biraz da reklamlarla insanların alışverişe tahrik edildiği günümüz dünyasında, bütçeyi her zaman tuttumak mümkün olmuyor elbette. Bu durumlarda bankaların sunduğu ihtiyaç kredileri bir şekilde kurtarıcı olmaktadır. Bankalar bir yandan kredi portföylerini büyütmeye çalışırken diğer yandan da teknolojik olanakları kullanarak, mümkün olan en hızlı ve kolay şekilde kredi kullandırmanın yollarını buluyorlar.

Denizbank Cebimde Kredi ürünü de bu kolaylıklardan biri. İhtiyaç konusu ne olursa olsun, bir cep telefonundan “KREDIM” yazarak TC kimlik numarası ile 3280’e bir kısa mesaj göndermek, kredi başvurusu için yeterli olmaktadır. Banka en fazla beş dakika içinde kedi talebinin durumunu cevaplamaktadır. Eğer kredi başvurusu onaylanmış ise kullanabilecek kredi limiti ve vadesi cep telefonuna yine SMS kısa mesajı ile gönderilir. Krediyi talep eden kişi, Nüfus Cüzdanı aslı veya fotokopisi ile birlikte en yakın Denizbank şubesine gider ve kredisini kullanır.
Cebimde Kredi’nin limiti 55.000 TL’dır. Bu tutara kadar en fazla 36 vade ile kredi kullanılabilir. Üstelik başka bir belge veya bir kefil de aranmamaktadır. Banka kredi kullandırımı sırasında kredi tutarının binde beşi oranında kredi tahsis ücreti almaktadır.

Bu arada talep edilecek kredi tutarına karar vermek için, bankanın internet sitesinde yer alan Hesaplama Araçları menüsündeki Bireysel Kredi Hesaplama uygulaması kullanılabilir.
Bugün için geçerli olan Cebimde Kredi faiz oranları şu şekildedir:

  • 12 ay için yüzde 1,48
  • 24 ay için yüzde 1,58
  • 36 ay için yüzde 1,68

Bir önceki yazımız olan Kredili Mevduat Hesabı Nedir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum yapın

Sorunu Sor Uzmanları Cevaplasın