Creditwest Bank Hazır Kredi Başvurusu

Yavru Vatan Kıbrıs’ta bulunan finans kurumlarından bir tanesi olan Creditwest Bank tıpkı Ülkemizde bulunmakta olan bankalar gibi bir çok ürünü himayesinde barındırarak hizmete sunmaktadır. Kıbrıs sınırlarında ikamet etmekte olan kişilere sunulan hizmetler internet aracılığı ile bizlere de sunulabilmektedir. Nakit ihtiyaçlarını gidermek amaçlı krediye ihtiyaç duymakta olan bireyler öncelikli olarak ihtiyacının niteliğini belirlemelidir. Banka tarafından sunulan ürün seçenekleri arasında Eğitim Kredisi, Maaş Teminatlı Krediler, Meslektaş Kredisi, Credit Home adı altında verilmekte olan konut kredisi, Auto Credit, Hazır Kredi adı altında verilmekte olan araç kredisi, İhtiyaç kredisi, Tatil kredisi gibi türler yer almaktadır.

İhtiyaç sahibi bireyin ne tür nedenle başvuruda bulunacağına karar verdikten sonra ister şube ister ise internet aracılığı ile www.creditwestbank.com sitesi aracılığı ile giriş yaparak seçtiğiniz ürün bazında başvuruda bulunabilirsiniz. Örneğin kredi ürününüzü hazır kredi olarak düşünürsek başvuru için öncelikli olarak Kimlik belgesi,ilgili gelirini gösterir nitelikte olan maaş bordrosu, bireyin nerede ikamet ettiğini gösterir nitelikte olan ikametgah gibi adres beyanını gösterir nitelikteki bir belge türü, kişinin kendi adına kayıtlı elektrik veya su faturası gibi bir resmi belge, Proforma fatura gibi belgelerin eksiksiz olarak tamamlanarak ilgili kuruma sunulması gerekmektedir.

Ayrıca ilgili krediye başvuru yapma aşamasında uyulması gerekli olan en önemli şartlardan bir tanesi ise başvuru sahibinin Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde ikamet etmek zorunda olması şartıdır. Başvuru ancak bu şekilde kişiler için gerçekleştirilebilmektedir.

creditwest

creditwest

Hazır krediye ait çeşitler arasında Elektronik eşya, Beyaz Eşya gibi ürün alımlarında, Türk Lirası olarak, maksimum 36 ay vadeli olarak, 3 ay ertelemeli taksitler halinde kullanılabilmekte olan Dayanıklı Tüketim Malları kredisi, Seyahat acenteleri kapsamında yapılmakta olan Turları kapsamakta olan, Türk Lirası veya Yabancı Para olarak,maksimum 24 aya kadar vadelerde kullanılabilen,yine 3 ay erteleme olanağına sahip olunabilen Tatil Kredisi, Özel Eğitim kurumlarının ücretlerini karşılayabilmek adına kullandırım imkanı sunulan, en fazla 12 ay vadeli olarak kullandırım olanağı olan, öğrenciler adına kullandırıldığından aile bireylerinden bir tanesini borçlu bir tanesini ise kefil olarak alan, Türk Lirası ve YP olarak verilmekte olan Eğitim Kredisi, hayatınızın en önemli anlarından bir tanesini maddi anlamda bir zorluk çekmeden rahatça yaşamak adına talep edilmekte olan, Türk Lirası olarak verilen,24 ay vadeli olarak kullandırım yapılmakta olan Evlilik Kredisi dir.

Bir önceki yazımız olan Kredili Mevduat Hesabı Nedir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

1 Yorum yapılmış
  • gulsen | 21 Ocak 2017

    Acil 5000 TL’ye ihtiyacım var yardimci olur musunuz?

Yorum yapın

Sorunu Sor Uzmanları Cevaplasın