Akbank Tatil Kredisi

Hepimiz oldukça yoğun olarak çalışma hayatı içerisindeyiz. Neredeyse bir yıl boyunca yaz döneminde yapacağımız tatil için çalışıyoruz. Hem dinlenip hem de kendimize vakit ayırabileceğimiz bir dönem yaz tatili oluyor. Bazen  tatile çok ihtiyaç duyuyor olmanıza rağmen bütçenizden tatil için ayırabileceğiz kadar yüklü bir miktar olmayabiliyor. Veya şu anda tatil için ödeme yapamayacaksınız ama birkaç ay sonra ödeme yapabilirsiniz.

Böyle bir durumdaysanız tam size uygun bir çözüm önerimiz var: Akbank Tatil Kredisi. Tatilinizi ertelemeden  istediğiniz tarih aralığı için planlayın. Akbank tatil kredisiyle tatilinizi bütçenize yük yapmadan uzun vadede aylık olarak kolaylıkla ödeyebilirsiniz. Üstelik ödemelere hemen başlamak zorunda da değilsiniz: Ödeme başlangıç tarihinizi 3 ay erteleme imkanına da sahipsiniz. Tatilinizi yapın ve ödemelerinize 3 ay sonra başlayın.

akbank tatil kredisi

akbank tatil kredisi

Akbank Tatil Kredisi tam bana göre diyorsanız buyurun en yakın Akbank şubesine,müşteri temsilcisi ile görüşün.Krediyi kullanabilmek için şubeye gelirken TC kimlik numaranızı içeren bir kimlik belgesi,adresinizi teyit etmek için ikametgah belgesi ve aylık gelirinizi gösteren gelir belgesini yanınızda getirmeniz yeterlidir.

En kısa sürede Akbank tatil kredisine başvurun 10.000 TL’ye ve 36 aya varan vade seçenekleri ile tatil kredinize sahip olun.Ve üstelik kredi ödemelerinize tatilinizden 3 ay sonra başlayacağınızı da tekrar hatırlatalım.Kredinizi çektikten sonra hatta  herhangibir tur firmasından  erken rezervasyon yaptırarak çok uygun fiyata kaliteli ve istediğiniz gibi bir tatil yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kredili Mevduat Hesabı Nedir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum yapın

Sorunu Sor Uzmanları Cevaplasın