Finansçı Kurban Bayramı Kredi Faiz Oranları

Gerek yaptığı reklamlar ile gerekse bireylere uygun kampanyaları ile adından oldukça söz ettiren finans bank’da bankalar piyasasında oldukça önemli bankalardan birisi haline gelmiştir. Finans bank’ın genellikle kurumsal ve ticari anlamda çalışmalarını yürütmesi daha çabuk kara geçmesini sağlamaktadır. Ancak tabi ki her bankada olduğu gibi bu bankada da bir bireysel bacak bulunmaktadır. İşte o bireysel bacağı ayakta tutan en önemli ürünler arasında bireysel krediler gelmektedir. Finans anlamında oldukça sert bir rekabetin yaşanmakta olduğu bankalar arasında hayatta kalabilmek adına bireylere diğer bankalardan daha uygun faizler yada daha cazip ürünler sunmak gerekmektedir. Kredi türlerinin her bankada hemen hemen aynı olması rekabet ortamını iyice kızıştırmaktadır. Bu nedenle bankalar kredi ürünlerinde çeşitliliğe gitmekte yada kredi türlerinde çeşitli indirim kampanyaları yapmaktadır.

finansbank kredi

finansbank kredi

Örneğin şu sıralar yaklaşmakta olan kurban bayramı neticesinde hemen hemen her bankada Kurban bayramı kredisi adı altında yapılan kampanyalı krediler pazara sunulmuştur. Her bankanın kendine göre uygun niteliklerde hazırlamış olduğu bu kredileri seçme hakkı bireylere verilmiştir. Bireylerde gerek faiz oranları,gerek masrafları araştırarak kendilerine en uygun krediyi seçmeyi hedeflemektedirler.  Mesela Finansçı da kurban bayramına özel yapılan kampanyalı kredinin faiz oranı her birey için ayrı ayrı hedeflenmiştir. Bireylerin skor puanlarına bakılarak bireye sunulan faiz oranı sayesinde bireyler geçmişten günümüze ödemelerini düzenli yapan bireyler ile düzensiz yapan bireyleri birbirinden ayırarak haksızlığı ortadan kaldırmıştır. İlgili bireylere sunulacak olan faiz oranları 1,20 ile 1,63 arasında değişiklik göstermektedir. İlgili kurban bayramı kredilerinde en erken piyasaya ürünü sunan bankalardan bir tanesi olan finans bank zamandan kazanç sağlamayı hedeflemiştir.

Finansbank 10.000 TL Bayram Kredisi

Bayrama özel kampanyalı kredi limitini 10.000-TL olarak belirleyen finansçı vadeyi yine diğer bankalar ile aynı olan vade üzerinden yani 36 ay olarak tercih etmiştir. İlgili krediyi diğer bankalardan ayırarak bireyler adında cazip hale getiren en büyük avantajı kredinin geri ödemesinin 3 ay ertelemeli olarak yapılacak olmasıdır. Yani kredi eylülde çekilmekte fakat ilk geri ödemesi ekim ayı yerine ocak ayında ödenecek olmasıdır. Böylelikle bireyler tarafından oldukça yoğun talep gören kredinin son başvuru tarihi 19 eylül olarak sonlanmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Kredi Verilir-Kredi Çıkartılır İlanları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum yapın

Sorunu Sor Uzmanları Cevaplasın