Kredi Verilir-Kredi Çıkartılır İlanları

Kredi denildiğinde ilk akla gelen kurum olan bankaların bile bazen kredi vermede yetersiz kaldığı durumlar olabilmektedir. Öyle ki bazen kredi talep eden kişinin şartları kredi almak için uygun olmayabilir ve buna bağlı olarak bankalar aracılığı ile kredi talebi olumlu sonuç veremeyebilir. Bireyin ihitaycını karşılayamaması üzerine birey nakit ihtiyacını giderebilmek üzere farklı yollara başvurmaktadır. Bu yollarda genellikle bankalar dışında kredi veren kuruluşlar olmaktadır. Günümüzde git gide bankalardan kredi çekebilecek bireylerin sayısının düşüş göstermesi ve buna bağlı olarak bireylerin kefilsiz,gelir belgesiz kredi verebilen bu kuruluşlara yönelmesi böyle tür kuruluşların sayısının giderek artmasına neden olmuştur.

Kredi Çıkartan Kurumlar- Kuruluşlar- Firmalar

Özellikle çağımızın teknoloji açısından en çok kullanılan ürünü olan internet sayesinde ulaşılabilen bu tür kuruluşlar internet ortamında çeşitli sayfalara vermiş oldukları kredi verilir,kredi çıkartılır gibi ilanlar ile bireylerin kendilerine yönelmelerini sağlamaktadırlar. İnternet ortamında sayfalara verdikleri ilanlarda genellikle ssk’sı olmayanlar, kredi kayıt bürosu puanı düşük olanlar,bankalar tarafından kara listeye alınmış  olanlar, avukatlık veya icralık olmuş olanlar, ödemelerinde düzensizlik olanların hepsine kredi çıkartılır şeklinde yazılar yazmaktadır. Bu tip ilanların bazıları sadece belirli bir şehri kapsarken bazıları da tüm illerde bulunan bireyleri kapsamaktadır.

 Herkese Kredi Çıkartılır

herkese kredi çıkartılır -kredicikartilir.org

herkese kredi çıkartılır 

İnternet üzerinden arama motoruna girdiğinizde ” kredi çıkartılır” kelimesini yazdığınız an sayısız derecede ilan çıkmaktadır. Eğer sizde bankalardan kredi çekemeyenlerdenseniz ilanlara başvurarak şansınızı deneyebilirsiniz. Örneğin ssk’sız da olsa kredi çıkartabilen,kredi kayıt bürosunca yapılan kayıtlar ile herhangi bir kredi notu yok ise,ilk iş olarak banka ürünü aldırmak sonra da 15 gün ve 1 ay içinde o kredi kartı ve kmh kredilendirilmek üzere kredi aldırılır. Emekli kredisi çıkartılır. Dul maaşı,şehit,gazi,engelli için verilen maaşın 10 katına kadar kredi çıkartılır gibi ilanlar bulunmaktadır.

Bu tip sitelerde en önemli  unsur bireylerin avukatlık icralık olayı olsa dahi o olayın  6 ay önce  de olsa kapatılması şartı , avukatlık ürün açık takip varsa Türkiye’de kimse açık borç avukatlık icralık borç ödenmemişse kimse kredi veremez. İşsizlere çalışmayanlara kredi verilir ilanları da önemli bir yer kaplamaktadır bu siteler içerisinde. Bu tip ilanları veren kuruluşlar  senetle kredi verme yönetimi ile çalışırlar.  Senetle kredi verenler bireylerin çalışıp çalışmadığı ile ilgilenmezler. Sadece senedin vadesinde ödenmesi ile ilgilenirler. Yineden eğer bankalar aracılığı dışında bir yerden kredi talebinde bulunacaksanız dolandırılmamak adına bilgi sahibi olmamayı ihmal etmemelisiniz.

Bir önceki yazımız olan Cepte Hazır Kredi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum yapın

Sorunu Sor Uzmanları Cevaplasın