Cepte Hazır Kredi

Çağımızın en  büyük icadıdır cep telefonları. Her nerede olursak olalım hep elmizin altında bulunur ve hemen hemen her türlü ihtiyacımızı giderir hale gelmiştir artık. Eskiden sadece konuşarak haberleşmemize veye mesaj yolu ile iletişime geçmemize yarayan cep telefonları artık tarih oldu. Şimdiki cep telefonları günümüzde teknolojinin hızla gelişmesi ile birlikte artık fotoğraf çekimi,video çekimi gibi bir çok özelliği içerisinde barındırmakla birlikte artık internet çağında yaşamamızdan cep telefonlarına internet yüklenerek her türlü facebook hesabı, navigasyon cihazı, bankaların internet şubeleri,çeşitli oyunlar,günlük gazeteler gibi bilgisayar üzerinden indirip yapabildiğimiz her şeyi cebimizde bulunan o küçücük telefon cihazı ile de yapabilmekteyiz.

cepten kredi

cepten kredi

Hepimizin günlük ihtiyaçları var karşılanması gereken acil nakit para gerektiren bir sürü ihtiyacımız olabiliyor. Artık o cebimizde bulunan küçücük cep telefonuna indirilen bankalara ait internet bankacılığı programları sayesinde hiç banka şubesine uğramadan cep telefonumuzla  kredi başvurusunda bulunmak mümkün.Cep telefonunuzdan mesaj yolu ile de yapılan kredi başvuruları sonucu kredi alabilmek mümkün hale gelmiştir.Örneğin “Denizbank Cebimde Kredi ile hayat Deniz’de Güzel” reklamı ile anlatılan  cep telefonunuzdan “KREDİM”yazıp Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlık numaranızı yazın ve mesajı 3280 numaralı telefona gönderin. 5 dakika içerisinde kredi cevabınız cep telefonunuza gelsin. Böylece hiç şubeye gitmenize gerek kalmadan kredi çekip çekemeyeceğinizi kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Üstelik cep telefonunuza gelen kredi cevabı eğer olumlu ise hiç bir evrak getirmeden yani yine şubeye gitmeden cep telefonunuzda bulunan internet bankacılığı aracılığı ile kredinizi hemen kullanarak hesabınıza aktarabilirsiniz.

DENİZBANK CEBİMDE KREDİ

Denizbank’a ait cebimde krediyi en fazla 55.000-TL tutara kadar 36 ay vade ile evrak ve kefilsiz olarak kullanabilirsiniz. DenizBank İnternet Bankacılığı şifreniz ile, 20.000 TL’ ye kadar onaylı ihtiyaç kredisi limitinizi hafta sonu dahil her gün saat 09.00-22.00 arasında Internet Bankacılığı’na giriş yaparak kullanabilirsiniz.  Tabi bunun içinde kredi kullanabilmek için var olan bütün şartları taşımanız gerekmektedir.İşte cep telefonunuz ile kredi kullanmak bu kadar kolay. Yeter ki kredi kullanım şartlarınız uygun olsun ve yeter ki bir cep telefonunuz olsun. Tüm bunlara sahipseniz ihtiyaçlarınızı asla ertelemezsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Ön Peşinat Almadan Kredi Çıkaran Firmalar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum yapın

Sorunu Sor Uzmanları Cevaplasın