Garanti Bankası İndirimli Mortgage Komisyonlu Kredi

Kredi Türü :
Konut Kredisi
Çekilecek Tutar :
Vade :
Faiz :
Kredi Açıklaması

İndirimli Mortgage ile, kredi tutarınızın %1 ile %10’u arasında bir tutarı en başta ödeyerek, kredinizin faiz oranını istediğiniz seviyeye indirebilir ve bu sayede aylık taksit ödemelerinizi önemli ölçüde azaltabilirsiniz.

Sigorta ücretleri konuta ve kişiye bağlı olarak değiştiği için hesaplamaya dahil edilmemiştir.

Kullandırım anında İpotek Tesis ücreti alınmamaktadır.

Garanti Bankası kredi kullandırımında kamu çalışanlarına, banka maaş müşterilerine, emeklilere, halihazırda kiracı olanlara, eğitim sektörü çalışanlarına ve askeri personele özel faiz ve masraf indirimi de uygulamaktadır.

Karşılaştırma sürecinde, kredi tutarı/aylık ödeme miktarı ve faiz oranının yanı sıra komisyon ve ek masraflar da hesaplamaya dahil edilerek gerçek "toplam ödeme miktarı" bulunmaya çalışılmıştır. Gösterilen tutar ve bilgilerin güncelliği garanti edilememektedir. En doğru bilgiyi bankanızdan ve bankanız müşteri temsilcisinden öğrenebilirsiniz. Bankalar, talep edilen kredi koşullarına göre, ek belge, teminat ve kefil isteme, faiz oranlarını ve ek masrafları değiştirme hakkını saklı tutar. Sitemiz kredi çekmeyi düşünen ziyaretçiler için ön bilgi verme ve fikir edindirme amaçlı yayın yapmaktadır.
Sorunu Sor Uzmanları Cevaplasın