Akbank 2. El Taşıt Kredisi

Kredi Türü :
Taşıt Kredisi
Çekilecek Tutar :
Vade :
Faiz :
Kredi Açıklaması

Kredilendirme oranı, nihai fatura değeri 50 bin TL’na kadar olan binek araçlarda yüzde yetmiş (p), nihai fatura bedeli 50 bin TL’nı aşan binek araçlarda, bedelin 50 bin TL’na kadar olan kısmı için yüzde yetmiş(p), 50 bin TL’nın üstünde olan kısım için yüzde elli(P) olarak uygulanır. 2. el taşıtlarda max 5 yaş araçlar için kredi kullandırımı yapılmaktadır. Kredi kullanırken oluşabilecek sigorta primleri hesaplamaya dahil edilmemiştir.

Tahsis Ücreti : Başlangıçta bir defa kredi tutarı üzerinden %0.5 olarak alınır. (Hesaplamada 50 TL olarak alınmıştır. Tahsis ücretine %5 oranındaki BSMV dahil değildir.)

Konu ne hakkında:
    AKBANK HAZIR KREDİ
Karşılaştırma sürecinde, kredi tutarı/aylık ödeme miktarı ve faiz oranının yanı sıra komisyon ve ek masraflar da hesaplamaya dahil edilerek gerçek "toplam ödeme miktarı" bulunmaya çalışılmıştır. Gösterilen tutar ve bilgilerin güncelliği garanti edilememektedir. En doğru bilgiyi bankanızdan ve bankanız müşteri temsilcisinden öğrenebilirsiniz. Bankalar, talep edilen kredi koşullarına göre, ek belge, teminat ve kefil isteme, faiz oranlarını ve ek masrafları değiştirme hakkını saklı tutar. Sitemiz kredi çekmeyi düşünen ziyaretçiler için ön bilgi verme ve fikir edindirme amaçlı yayın yapmaktadır.
Sorunu Sor Uzmanları Cevaplasın