Yurt Dışında Axess Kullananlara Kampanyalar

Günümüz şartlarında neredeyse nüfus cüzdanımız kadar temel ihtiyacımız halini aldı artık cüzdanımızda bulunan kredi kartları. Onlar olmadan sokağa çıkamaz duruma geldik maalesef. Çoğu zaman nakit paramızın yetmediği durumlarda hayat kurtarıcı olarak devreye giren,ilgili alışveriş tutarının geri ödemesini bir sonraki aya bırakması,ayrıca yapılan alışveriş tutarlarını taksite bölebilme imkanı sağlaması ile bireylere geri ödeme konusunda oldukça  kolaylık sağlayan kredi kartları yediden yetmişe herkesin cebinde.

İlgili kartın içinde her birey için farklı farklı bankalar tarafından belirlenerek yüklenmiş bir limit bulunan kartlar bireyin gelir düzeyine  ve borçlanma durumuna bakılarak yüklenen limitler dahilinde bireyler harcamalarını yapabilmektedirler. Her türlü ihtiyaç anında neredeyse tüm işletmeler tarafından kullanılan  kredi kartı cihazları sayesinde bireyler rahatlıkla alış verişlerini yapabilmektedirler. Her banka tarafından farklılık göstermekte olan,üzerinde bankaya ait logonun bulunduğu,tüm bankalara ait farklı özellikleri olan kredi kartları bulunmaktadır.

Axess-Yurtdisi-Kampanya

Axess-Yurtdisi-Kampanya

Bireyler uygun gördükleri özelliklerde ki kartlara başvuru yaparak talep edebilmektedirler. Örneğin çoğu birey tarafından birçok özelliğe sahip olduğu için oldukça sıklıkla kullanılan Akbank’a ait kredi kartı olan Axess kart. Bu karta sahip olan bireyler gerek yurt içinde gerekse yurt dışında birden çok kampanyadan yararlanabilmektedir. Yurt dışına tatil amaçlı gitmekte olan bireylerin çantalarında axess kredi kartları var ise yurt dışına çıkmadan önce sms yolu ile 4566’ya GEZ yazarak mesaj göndermeleri sonrasında kampanyaya katılım sağlamış olmaktadırlar. Kampanya sayesinde bireyin yurt dışında yapabileceği alışveriş limitlerinin  100-TL tutarı bulması sonucu kartına 10-TL chip para eklemesi yapılacaktır. İlgili kampanya yıl sonuna kadar devam edecek olup,kampanyadan sadece kayıt işlemini başarı ile gerçekleştiren bireyler yararlanabilecektir. İlgili kayıt işleminin sağlıklı bir şekilde yapıldığını teyit etmek için Akbank’tan tarafınıza gönderilecek olan kampanyaya katıldınız mesajıdır.

Ayrıca yurt dışına gitmekte olan bireylere kalacakları otellerde ve yemek ihtiyaçlarını giderebilecek oldukları restorantlarda %10 oranında indirim imkanı sunulmaktadır. Yine kampanya dahilinde olan bu indirime katılmak isteyen bireyler yine sms yolu ile bu kez DÜNYA yazarak mesajı göndermeleri yeterli olmaktadır. Axess’ten yurt dışına gezi amaçlı giden bireylere yapılan bir ayrıcalık da yurt dışında yapılan her türlü alışverişe faizsiz olarak 3 taksite bölebilme imkanız sunmaktadır. Bu kampanyaya katılım için bireylerin herhangi bir harcama yapmadan önce sms yolu ile YD yazarak mesaj göndermeleri gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan Kredi Verilir-Kredi Çıkartılır İlanları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum yapın

Sorunu Sor Uzmanları Cevaplasın