Vakıfbank Kurban Bayramı Kredi Başvuruları

Kredi kullandırım işlemlerine yetkili finans kurumu olan bankaların bireylere sunduğu hizmetlere hemen hemen her ay yenisi eklenmektedir. Özellikle bankalar tarafından sıklıkla tüketicilerin ilgisini canlı tutmak ve ihtiyaçlarına cevap verebilmek adına kredi ürünlerinde sürekli çeşitlilik gösterilmektedir. Çeşitlenen kredi ürünlerine bireylerin taleplerinin oldukça yoğun olması bankaları son derece memnun etmektedir. Bankalar gerek özel günler,gerekse önemli olaylara yakın zamanlarda yapmakta oldukları kredi kampanyaları sayesinde tüketicilerden her zaman talep görmektedirler. Örneğin; çıkan bedelli askerlik kanunundan sonra bankaların bunu fırsat bilerek bedelli askerlik kredisi çıkartmaları bireylerin bu ihtiyacına cevap vererek bir çok bireye bedelli askerlik yapma şansı sağlamıştır. Böylelikle hem müşteriler hem de bankalar tarafından kar sağlanmıştır

Vakıfbank Geleneksel Kurban Bayramı Kredisi 2016

Vakıfbank Geleneksel Kurban Bayramı Kredisi 2016

Ülkemizde bankacılık sektöründe öncü bankaların başında gelen gerek kredi kullandırım anlamında sağlamış olduğu esneklikler ile bireyler tarafından oldukça tercih edilmesi,gerekse şube sayısı bakımından en fazla şube sayısına sahip olan bankalar içinde yer alması neticesinde müşteri potansiyeli oldukça geniş olan bir bankadır Vakıfbank. Bankalar arasındaki rekabetin tam ortasında bulunan hatta diğer bankalara oranla bir tık daha önde bulunan, özel günlere ait kredi kampanyalarına dahil olan bankalar arasındadır. Yaklaşmakta olan kurban bayramı kredisi buna en iyi örneklerden bir tanesidir. Kurban bayramı bireylerin dini vecibelerinden birisi olan kurban kesmek gereksinimi içeren bir bayramdır. Kurbanlık fiyatlarının bayrama özel artış göstermesi neticesinde maddi anlamda bireyler oldukça zorlanmaktadır. İşte bankalar tam da bu fırsattan yararlanarak kurban bayramı kredisi adı altında oluşturdukları krediden kar sağlamayı hedeflemektedirler. Vakıfbank aracılığı ile yapılan bu kampanyalı krediye ait faiz oranı oldukça uygun olması sebebi ile bireyler tarafından en çok tercih edilen bankalar arasında yerini almaktadır.

İlgili krediye Vakıfbank şubelerinden, internet bankacılığından,mobil bankacılıktan veya sms yolu ile 5724 numaralı telefon aracılığı ile başvuru yapılabilmektedir. İhtiyaç kredileri ile benzerlik göstermekte olan kurban bayramı kredisine ait vade de 36 ay olarak belirlenmiştir.  İlgili krediye her meslekten bireyin başvurabileceği gibi emeklilere de krediye başvuru imkanı tanınmıştır. Kredi faiz oranı 1,36 olarak açıklanmış krediden herhangi bir masraf talep edilmemiştir.

Bir önceki yazımız olan Kredi Verilir-Kredi Çıkartılır İlanları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum yapın

Sorunu Sor Uzmanları Cevaplasın