Vakıfbank 2015 Kobilere Yaz Kredileri SMS Başvurusu

Vakıfbank yönetimi yaptığı son kampanya ile KOBİ’lerin yüzlerini güldürmeyi başardı. Yaz sezonuna girdiğimiz bu dönemlerde en çok tercih edilen kampanyaların başında yer almaktadır. Yaz sezonunda KOBİ’leri unutmayan ve onlar içinde özel olarak kampanya hazırlayan Vakıfbank, uygun faiz oranlarını kampanyaya dahil ederek KOBİ’lerin yazın rahat etmesini amaçladıklarını bildirdiler. KOBİ’lere özel 5 farklı ödeme yöntemi ile kampanyalarını duyuran yönetim, yaz sezonunda KOBİ’lerin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir ödeme kredisine sahip olduklarını belirttiler.

  • Her ay aynı taksit miktarını ödeyebilme
  • 3 ayda bir ödemeli aynı taksit miktarında
  • 3 aya kadar ödeme yapmadan dönemli
  • Değişken taksitli ve
  • 1 yıl içerisinde taksiti ödeyemeyen KOBİ’lerin 4 aya kadar taksitlerini erteleyebilme fırsatını veren bir kampanya başlatmışlardır.

KOBİ’lerin en çok kullandığı BusinessCard ile ilgili iyileştirmeler ve ek olarak kampanyalar yapmaktadır. BusinessCard harcamalarında 3.000 TL ekstre sonucunda 50 TL indirim uygulamaktadırlar. Bu kampanyadan sadece KOBİ’lere Yaz Kredisi adı altında kampanyaya katılan müşteriler faydalanabilmektedir. 31.08.2015 tarihinde sonlanacak olan kampanyaya katılım şuanda büyük oranda artmış durumdadır. Maddi sıkıntı çeken ve kolay şekilde ödeme isteği bulunan KOBİ’ler yakından bu kampanya ile ilgilenmektedirler. Kampanyaya katılan KOBİ’lerin belirtilen tutarı harcayabilen aralarındaki ilk 2.000 kişi Vakıfbank’tan özel kampanyalar kazanmaktadır. BusinessCard sahibi kampanyadan sadece bir kez yararlanmakta olup bir diğerleri için söz konusu değildir.

Bir önceki yazımız olan Kredi puanımı öğrenmek istiyorum başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum yapın

Sorunu Sor Uzmanları Cevaplasın