Tefeci Bul İstanbul

Bankalardan kredi çekemediğinizde, çevrenizden borç bulamadığınız durumlarda, acil nakit ihtiyaçlarınız için tefeciler akıllara ilk gelen seçenek olacaktır. Fakat, size tavsiyemiz tefeciler ile çalışmadan önce iki kez düşünmeniz. Bunun en önemli nedeni, resmen tanımadığınız insanlardan senet karşılığı para alacak olmanız. Ayrıca bu kişilerin çalışma prensipleri, bankalara göre biraz daha farklı.

Tefeci bul İstanbul 2018: Bankalar ödemeleriniz geciktiğinde faizle birlikte belli bir bekleme süresi sunarken, tefeciler ödeme günü gelip de ödemenizi yapmadığınız anda, senetlerinizin tümünün tahsilatı için yasal yollara başvuruyorlar. Yasal olmayan yollar ile ilgili de pek çok hikayeyi sizler de duymuşsunuzdur.

Tefeci bul İstanbul için internet ortamında kısa bir süre araştırma yapmanız yeterli olacaktır. Tefecilerin diğer bir handikapı, bankalardan çok daha fazla faiz talep ediyor olmaları. Yani aldığınız kredinin neredeyse iki katı kadar geri ödeme yapmanız gerekir. Yine de mutlaka acil olarak para bulmanız gerekiyorsa ve tefeciler dışında alternatifiniz bulunmuyorsa, senet nasıl yazılır ile ilgili bilgi sahibi olmayı ihmal etmeyin. Nereden tefeci bulurum sorularınızın yanıtları ile ilgili olarak tefeci.org  üzerinden bilgi alabilirsiniz yahut yazımızın altındaki yorum bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

Son zamanlarda bu konuda aktif olarak destek veren ve referans aracılığı ile çalışan ünlü tefeci mustafa çok sayıda kişiye yardımcı olmaktadır.Aldığınız rakama göre komisyon aldığı bilenen tefeci mustafa aldığınız rakam ve vadesine göre kar koymaktadır.

Sizde kendisi ile iletişime geçmek ve komisyonlar hakkında bilgi almak için https://www.komisyonlakredi.com/e/tefeci-mustafa/ adresinden şahıs hakkında bakabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İş Kurmak İsteyenlere Geri Ödemesiz Destek ve Kredi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

3 Yorum yapılmış
 • tamer | 26 Temmuz 2016

  İyi günler 5000 TL ihtiyacım vardır dönüş yaparsanız sevinirim

 • Faruk | 3 Ağustos 2016

  Selamlar İstanbul Gaziosmanpaşa da oturuyorum. Acil 20.000 tl ihtiyacım var. Bankalardan kredi alamıyorum

  • admin | 28 Ekim 2016

   tefeci.ORG İstanbul sayfasından bir görüşün derim

Yorum yapın

Sorunu Sor Uzmanları Cevaplasın