Okul Alışverişleri İçin Bonus Kart Avantajları

Bireylerin ayrılmaz bir parçası,en temel ihtiyaçlarından bir tanesi haline gelmiş bulunmakta olan kredi kartları sayesinde bireyler diledikleri alışverişleri kolaylıkla yapabilmektedirler. Her bankada gerek dış görünüşleri,gerek özellikleri bakımından oldukça farklılık göstermekte olan kredi kartları bireylerin taleplerine göre banka tarafından kartın içerisine yüklenmiş olan kullanım limitleri anlamında da farklılık göstermektedir.

Genellikle bireylerin gelir durumlarına bakılarak verilen limitler kapsamında bireyler neredeyse tüm işletmelerden ihtiyaçlarını kredi kartları ile giderebilmektedir. Gerek yapılan harcamalara ait ödemeleri bir sonraki aya atması gerek ise bireylere alışveriş yaptıkları fiyatlar üzerinden taksit imkanı sağlaması neticesinde bireyler tarafından oldukça talep görmektedir.

Bankalara ait kartların birbirinden gerek taksit sayıları gerekse diğer özellikleri neticesinde farklılık göstermekte olması bireyleri kendilerine en uygun nitelikte olan kartlara yönlendirmektedir. Banka şubeleri aracılığı ile yada internet bankacılığı veya telefon bankacılığı neticesinde başvurusu yapılmakta olan kredi kartları artık öğrencisinden emeklisine herkesin cüzdanında yerini almaktadır.

okul alışverişlerinde bonus

okul alışverişlerinde bonus

Bankaların bireylere sundukları kredi kartı hizmetlerini çeşitlendirmek adında ilgili kartlar üzerinde sürekli yapmakta oldukları kampanyalar kapsamında bireylerin kart kullanımları oldukça artış göstermektedir.

Örneğin yaklaşmakta olan okulların açılması ile ilgili bonus kart özelliğine sahip olan tüm kartlara yapılan çeşitli kampanyalar neticesinde bireyler okul alışverişlerini daha avantajlı bir şekilde yapabilmektedirler. Masrafı çok olan okul alışverişleri için en şimdilerde yaptığı kampanyalar ile en sık tercih nedeni olan bonus kartlar ile bireyler gayet memnun kalmaktadır.

Örneğin deniz bank’a ait olan bonus kartın okullar için yapmış olduğu kampanya neticesinde yapılacak olan tüm okul harcamalarında 100-TL ve daha üzerinde olan tutarlarda birinci 100-TL lik alışveriş karşılığında 5-TL,ikinci alışveriş karşılığında 10-TL,üçüncü 100-TL ve üzeri alışveriş için 15-TL,dördüncü alışveriş için ise 20-TL olmak üzere toplamda 50-TL para hediye olarak kartın içerisine yüklenmektedir. İlgili kampanya koşullarından faydalanabilmek için hiç okul alışverişine çıkmadan önce KAZAN yazıp 3280’e mesaj olarak gönderilmektedir. Böylelikle kampanyaya katılım sağlanmış olmaktadır.

Aynı kampanya ING bank bonus kart tarafından bireylere hizmet olarak sunulmaktadır. İlgili kampanyalar 25 eylül 2016 tarihine kadar devam etmektedir. ING banka ait kampanyaya katılım için KAZAN yazıp 2205 e mesaj göndermek yeterli olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Kredi Çekme Şartları Nelerdir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum yapın

Sorunu Sor Uzmanları Cevaplasın