İş Bankası Kurban Bayramı Kredisi 2018

Ülkemizde en büyük finans kurumu olan  bankalar her yılın aynı dönemlerinde aynı özel günlere istinaden piyasaya sürmüş oldukları kredi ürünleri ile birbirlerine olan rekabetlerini açıkça ortaya koymaktadırlar. Aynı ismi taşıyan,aynı nedenden dolayı bireylere sunulan kredi hizmetleri bankalar arasında gerek faiz oranları,gerek masrafları,gerek kullandırım koşulları arasında farklılık göstermektedir. Bu nedenle bireyler tek bir bankaya bağlı kalmayarak yaptıkları araştırmalar neticesinde kendilerine en uygun buldukları kredi türlerini tercih etmektedirler. Neredeyse tüm bankalar tarafından yaklaşmakta olan kurban bayramına istinaden hazırlanmış olan ürünler finans pazarında hizmete sunulmuştur. Bu bankaların arasında en çok rağbet gören iş bankası kurban bayramına özel hazırlamış olduğu kredisinde şöyle bir kampanya sunmaktadır.

İlgili bayram kredisi 5.000-TL limitli olarak belirlenmiş olup,1,35 faiz oranı ile bireylere sunulmaktadır. Vade de herhangi bir değişiklik göstermeyen iş bankasının kredi vadesi de 36 ay olarak hesaplanmaktadır. Afaki tutarlarda bir masraf alınmayan bayram kredisine ait yalnızca 25-TL tahsis ücreti  masrafı tahsil edilmektedir. 11 ağustos 2016 tarihinde faaliyete geçen iş bankasına ait bayram kredisinin son başvuru günü 20 eylül 2016 olarak belirlenmiştir. İlgili krediye başvuru yapmak isteyen bireyler iş bankasına ait şubeler aracılığı ile bankaya ait internet bankacılığı aracılığı ile,ATM’ler aracılığı ile yada cep telefonlarından SMS yolu ile başvuru yapabilmektedirler.

Cep telefonunda SMS ile başvuru yapmak isteyen bireylerin mesaj kısmına NAKİT yazıp Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlık Numarasını, kullanmak istediği kredi tutarını ve aylık gelirini belirterek 4402 numaralı telefona mesaj göndermeleri gerekmektedir. İlgili mesaj gönderimi sonrasında yaklaşık 5 dakika içerisinde bireyin cep telefonuna kredi başvurusu hakkında olumlu yada olumsuz yönde bir cevap gelmektedir. Kredi cevabı olumlu olan bireylerin kendilerine en yakın iş bankası şubelerine kredi kullandırım amaçlı uğramaları gerekmektedir. Ayrıca  iş bankasına bağlı 0 850 724 0 724 numaralı çağrı merkezi telefonunu arayarak da bireyler kredi başvurusunda bulunabilmektedir. Tüm bu başvurular sonrası olumlu değerlendirilen krediler aynı gün içerisinde kullandırılarak bireylere nakit ihtiyaçlarını gidermek adına başvurdukları kredi tutarı hemen teslim edilmektedir. Böylelikle bireyler uygun faiz seçenekleri ile kredi kullandırım işlemlerini gerçekleştirerek nakit ihtiyaçlarını giderebilmiş olmaktadırlar.

Yorum yapın

Sorunu Sor Uzmanları Cevaplasın