Garanti Bireysel Destek Kredisi

Doğuş Grubu 1951 yılında kurulmuştur. Başarılı bir geçmişe ship olan grup bugün ülkemizin önde gelen grupları arasındadır ve hizmet sektöründe lider olma hedefi ile hareket etmektedir. Doğuş Grubu, finans, otomotiv, inşaat, turizm, medya, gayrimenkul ve enerji olmak çok farklı sektörlerde faaliyet göstermektedir.

Doğuş Grubu bünyesinde, 1946 yılında kıurulan Türkiye Garanti Bankası konsolide aktif büyüklüğü bakımından ülkemizin en büyük ikinci özel bankası konumundadır. Kurumsal, ticari, KOBİ, özel, bireysel ve yatırım bankacılığı dahil bütün bankacılık sektörü alanlarında faaliyet göstermektedir.

Garanti Bankası, bireysel bankacılık faaliyetleri ile ilgili olarak, üstlerine düşenin fazlasını yaptıklarını iddia etmekte ve her gün kendilerince sihirli şu cümleyi tekrarlamaktadır: Başka bir arzunuz?

Bugün tüketici kredisi olarak müşterilerine Bireysel Destek Kredisi adını verdikleri bir ürünü pazarlayan Garanti Bankası, kredi almak isteyen ancak kredi almak için yapılacak işlemlere zaman ayıramayan müşterilere hitap etmektedir. Banka, teknolojik olanakları da kullanarak hızlı ve kolay bir şekilde kredi vermeyi amaçlamaktadır.
Garanti Bireysel Destek Kredisi almak için seçilecek yollar şunladır:

  • Bankanın internet sitesi kullanılabilir. “Başvur” başlıklı uygulama kullanıldığında, birinci adımda TC kimlik numarası ve cep telefonu numarası gibi kişisel bilgiler girilir. İkinci adımda kimlik ve iletişim bilgileri, üçüncü adımda çalışma ve gelir bilgileri, nihayet son adımda talep edilen kredi bilgileri girilir.
  • Mobil telefonlardan 3390’a kısa mesaj gönderilerek de kredi başvurusu yapılabilir.
  • Bankanın Paramatik ismini verdiği ATM’lerden de Bireysel Destek Kredisi talep edilebilir.
  • Bir alternatif de bankanın 444 0 335 numaralı Tam Destek Hattı’nı kullanmaktır.

Hangi yolda başvuru yapılırsa yapılsın Garanti Bankası en kısa sürede geri dönüş yapacaktır. Başvuru yapmak için mutlaka Garanti Bankası müşterisi olmak da gerekmiyor.
Hafta sonu ya da hafta içinde mesai saatleri dışında, acil paraya ihtiyaç duyulursa, Garanti Bankası kredi talep eden müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Kredi başvurusu onaylanmışsa, internet üzerinden kredinin durumunu görüntülemek ve anında hesaba geçen krediyi kullanmak mümkündür.

Ne tür ihtiyaç olursa olsun, Garanti Bankası’nın sunduğu Bireysel İhtiyaç Kredisi ile bütün ihtiyaçlar kolayca karşılanacaktır.

Bir önceki yazımız olan Kredili Mevduat Hesabı Nedir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum yapın

Sorunu Sor Uzmanları Cevaplasın