Doktorlar için En Uygun Kredi Veren Bankalar

Doktorlar için En Uygun Kredi Veren Bankalar 2015.. En kutsal meslekler arasında yer alan ve hayat kurtaran doktorlarımız gerek ihtiyaç kredileri gerekse de konut kredilerine ihtiyaç duymakta. Kimi zaman gerek nakit ihtiyacından gerekse de sahip olmak istedikleri ev ve taşıtlarda kredi çekerek tüm bu gereksinimlerini karşılayabilir. 2015 yılında konut, taşıt ve ihtiyaç kredisi verecek olan bankalar mesleklere göre farklı faiz oranları sunmakta. Doktorlar için en uygun kredi veren bankalar arasında ise TEB ve ING Bank yer alacak.

ING Bank ve TEB bankaları devlet destekli bankalar olduğu için daha uygun faiz oranları ve vade farklı ile doktorlar için kredi vermekte. Acil ihtiyaçlarınızı gidermek için alabileceğiniz anında ihtiyaç kredisinde faiz oranları ise %0.99 oranlarında olacak.

Doktorlar için en uygun kredi veren bankalar olan ING Bank ve TEB bankalarında aynı zamanda dosya masrafı da alınmıyor. Dosya masrafsız ve kefilsiz bir şekilde doktorların hepsi bu bankaları ziyaret ederek hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi başvurusu yaparak, kredilerini çekebilirler.

Bir önceki yazımız olan Öğretmenler için En Uygun Kredi Veren Bankalar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum yapın

Sorunu Sor Uzmanları Cevaplasın