Öğretmenler için En Uygun Kredi Veren Bankalar

En kutsal meslek olarak bilinen öğretmenler için pek çok banka 2015 yılında en uygun kredi veren bankalar arasında yer alacak. Devlet memuru kapsamında eğitim veren öğretmenler ihtiyaç kredilerinde %99’a varan başarılı bir başvuru ile kolay kredi alabilmekte. Öğretmenler için en uygun kredi veren bankalar listesinde ülkemizdeki en popüler bankalar yer alacak.

Öğretmenler için ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında ilk olarak Vakıfbank tercih edilecek. Sms ile kredi başvurusu yaparak hızlı ve kolay kredi alabilecek olan öğretmenler oldukça uygun vade farklarına sahip olacak. Normal bir meslek sahibine oran ile daha uygun komisyonlar ile öğretmenlere kredi verecek olan Vakıfbank’da aynı zamanda öğretmenlerden dosya masrafı da alınmayacak.

öğretmenler için en uygun kredi veren bankalar arasında Vakıfbank’ın ardından diğer bir banka ise İş Bankası ve Garanti Bankası olacak. İhtiyaç, konut ve taşıt kredilerinde oldukça uygun faiz oranlarına sahip olacaklar. 36 aya varan vadeler ile kullanılabilecek olan ihtiyaç kredilerinde öğretmenler için %1 faiz oranı uygulanacak iken istenen konut ve taşıt kredilerinde kullanacağınız kredi oranına göre faizler artacak veya azalacak.

 

Bir önceki yazımız olan Kefilsiz Kredi Veren Bankalar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum yapın

Sorunu Sor Uzmanları Cevaplasın