CREDİTWEST BANK HAZIR KREDİ

Tüm ihtiyaçlarımız için bankalardan ya kredi kullanırız, yada kredi kartı. Kredi kartlarını özellikle hayatımızda her alanında kullanabiliyoruz. Ama kredi başvurularımızın onaylana bilmesi için ilk şart kredi notumuzun yüksek olmasıdır. KKTC de ikamet ediyorsanız yada KKTC ne yerleşmek orada yaşamak istiyorsanız Creditwest Bankasından kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Creditwest Bankası KKTC nin en önemli bankalarından birisidir. Tabi ilk kredi kullanımlarını ilk şartı KKTC de ikamet ediyor olmanız yada edecek olmanızdır. İster bireysel ister ticari kredi başvurusundan bulunabilirsiniz.

Creditwest Bankasının çok geniş bir kredi yelpazesi vardır. Eğitim kredisi, maaş teminatlı kredi, meslektaş kredisi, taşıt kredisi, ihtiyaç kredisi, tatil ve evlilik kredisi gibi. Hazır kredisi ise, tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için bankanın anlaşmalı olduğu firmalardan yapacağınız alışverişleriniz için yararlanabileceğiniz hızlı kredidir. Bu kredinin en cazip yanı %0 faiz kredisi olması ve kefil gibi bir teminat istenmemesi. 10.000 TL ye kadar kefilsiz kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. Daha yüksek limitli talepleriniz için banka kefil isteyebilmektedir.

creditwest

creditwest

Creditwest Bankasından kredi başvurusunda bulunabilmeniz için; kimlik kartınızı, maaş bordronuzu (gelir belgesi) adres teyit belgesi yada üzerinize kayıtla faturanız, proforma fatura ( alacağınız beyaz eşya, mobilya ve elektronik eşya alımlarınız için, fiyatlarını gösteren fatura) gibi belgeleriniz ve KKTC de ikamet etme şartı ile size en yakın şubesine gidip kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

36 ay vade ile kredinizi kullanabilirsiniz. Bu vade ise 3 ay ertelemeli olarak özel bir avantajı da bulunmaktadır. Yani kredinizi kullanıyorsunuz ve 3 ay sonra taksitlerinizi ödemeye başlıyorsunuz. Hemde en başta söz ettiğim gibi, 3 ay ertelemeli faizleri yüksek olur diye düşünmenize hiç gerek yok çünkü %0 faiz ile. Kredi başvurunuz ister TL, YP, GBP, USD, EURO para birimlerini de kullanabilirsiniz. Creditwest Bankasının tüm hizmetlerinden yada merak ettiğiniz tüm sorularınızın cevaplarını +90 392 678 00 00 numaralı müşteri hizmetlerinde öğrenebilirsiniz.

Yorum yapın

Sorunu Sor Uzmanları Cevaplasın