Bayram kredisi Kampanya

Garanti Bankası, Vakıf Bankası, Yapıkredi ve TEB bayram kredileri arasından dilediğinizi seçerek, bütün yılın yorgunluğunu üzerinizden atabilirsiniz. Bankaların  bayram kredisi kampanyaları kapsamında sundukları, dosya masrafsız, düşük faizli kampanyaları arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. 5000 TL’ye kadar hızlı krediler için dilediğiniz başvuru yolunu tercih edebilirsiniz. Kredi başvurularınızı banka şubelerinden, atmlerden, telefon bankacılığından, internet bankacılığından ve cep telefonlarınızdan gerçekleştirebilirsiniz. Gelişen teknolojiler sayesinde de, başvurunuz sadece birkaç dakika içerisinde onaylanacaktır. Başvurunuza olumlu yanıt aldığınızda, şubelere giderek, gelir ve kimlik belgelerinizle başvurunuzu tamamlayarak, nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Ramazan Bayramı Kredisi

ramazan bayramı kredileri 2016

ramazan bayramı kredileri 

Bayram ve ihtiyaç kredilerinde, çok düşük meblağlarda talepler olduğu takdirde, özellikle, maaş ödemesi aldığınız banka, sizi şubelere bile yormadan, direkt kredinizi hesabınıza da yatırabiliyor. Bu imkandan yararlanmak ve kredinizin onay ihtimalinin yüksek olması için, kredi başvurularınızı maaş ödemesi için çalıştığınız bankadan yapmanız çok daha etkili olacaktır. Bunun yanı sıra, vadeli hesabınızın bulunduğu bankalar da kredi başvurularında size öncelik tanıyacaktır.

Bayram kredileri kapsamında müşterilerine en kaliteli hizmeti veren bankalar, bu kredilerin vadelerini de 36 aya kadar çıkartabiliyorlar. Bu sayede geri ödemeler konusunda da endişelenmenize gerek kalmayacaktır. Aylık cüzi miktarlarda geri ödemeler gerçekleştirebilirsiniz. Bayram kredilerinin ayrıntıları, kredi hesaplaması gibi aklınıza takılan tüm sorular için de bize ulaşabilirsiniz. Tüm kampanyalar için de ayrıntılı bilgi içeren ihtiyaç kredisi kampanyaları yazılarımızı da inceleyebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Tefeci Bul İstanbul başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum yapın

Sorunu Sor Uzmanları Cevaplasın