Akbank Direkt Şifre Nasıl Alınır

Akbank bankacılık işlemlerinizi şubeye gidip sıra beklemek ve zaman kaybetmek zorunda kalmadan anında Direkt hizmeti üzerinden tamamlayabilirsiniz. Üstelik gece ya da gündüz önemli olmaksızın günün her saatinde. İster cep telefonunuzdan isterseniz de bilgisayarınızdan giriş yaparken karşınıza şifre aşaması çıkacaktır. Güvenilirlik açısından sistem şifresiz hiçbir girişe izin vermemektedir. Bu konuyla alakalı olarak Akbank Direkt şifre işlemleri hakkında kapsamlı bilgi vereceğiz.

Akbank Direkt İşlemleri

Başka bir banka hesabına EFT ya da havale işlemlerinizi şubeden daha az ödeme yaparak tamamlayabilirsiniz, mevcut vadeli – vadesiz hesap kontrollerinizi gerçekleştirebilirsiniz, size özel tüm kampanya ve avantajlardan haberdar olabilirsiniz. Hatta sistem üzerinden çıkmadan katılımlarımızı da gerçekleştirebiliriz. Kredi kartı ödemelerinizi, fatura ödemelerinizi ve daha nice  hizmeti bir tıkla halletme lüksü ile sizde daha fazla beklemeden tanışın. Son güncelleme ile E- Devlet girişlerinizde de Direkti tercih edebilir ve ek şifre girmenize gerek kalmadan E- Devlete geçiş yapabilirsiniz.

akbank-direkt

akbank-direkt

Akbank Direkt Şifremi Nasıl Alırım

444 25 25 numaralı Akbank telefon bankacılığı kanalı ile şifrenizi alabilirsiniz. Günün her saati aktif olarak hizmet veren telefon bankacılığını aradığınız da güvenlik açısından tarafınıza iletilen tüm sorulara doğru cevap vermeniz gerekmektedir. Diğer bir şifre belirleme yolu ise Akbank internet bankacılığı resmi web sayfasından geçmektedir. Şifre Al butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Karşınıza çıkan formu doldurup gerekli bilgileri yazmanızın ardından da  banka sistem üzerinde kayıtlı olan cep telefonu numaranıza şifrenizi iletecektir.


Bilgi: Akbank Direkt Kredi


Eğer daha önce şifre aldınız ve unuttuysanız da aynı işlem basamaklarını uygulayarak yeni şifreye ulaşabilirsiniz. Yeri gelmişken kısaca belirtelim ki şifrenizi kimse ile paylaşmamaya özen gösterin, hesap bilgilerinize kolayca ulaşılabileceği için maddi zararlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. İşlemlerinizin tamamladıktan sonra sistemden güvenli çıkış yapmalısınız. Akbank resmi internet adresi hesap ücretleri alanından da Direkt işlemleriniz de ek ne kadar kesinti olacağını anında öğrenebilirsiniz. Bireysel hizmetler gibi kurumsal alanlar da şirketiniz için de Direkt’i kullanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan PTT Havale Sorgulama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum yapın

Sorunu Sor Uzmanları Cevaplasın