Akbank Axess Anneler Günü Kampanyası

Anneler Günü gelir de Akbank Axess kredi kartı hiç kampanya yapmaz mı? Türkiye’nin en çok puan kazandıran ve en avantajlı kredi kartlarından birisi olan Akbank Axess kredi kartı ile bu Anneler Günü’nü farklı geçirebilirsiniz. Hem sizin bütçenizi hem de anneniniz gönlünü hoş tutacak kampanyalar ile birlikte bu özel günün manevi atmosferine yakışır kampanyalar Akbank Axess kredi kartı ile sizlerle buluşmaktadır. Axess kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerde hemen 50 TL chip-para kazanma fırsatını yakalayın.

Nasıl mı? Akbank Axess kredi kartı ile 29 Nisan-08 Mayıs 2016 tarihleri arasında, Axess üye iş yeri olan giyim, restoran, ayakkabı, kozmetik, aksesuar, elektronik, küçük ev aletleri,beyaz eşya mağazaları ve çiçekçilerde yapacağınız 100 TL ve üzeri her harcamaya 10 TL, toplamda ise 50 TL’lik Chip Para kazanma şansına sahip olabilirsiniz.

İlk harcamadan önce ANNE yazdıktan sonra 4566’ya kısa mesaj atmanız ve kampanyaya kayıt olmanız ise bu fırsattan yararlanmak için gerekli olan koşullardan sadece birisidir.

Bir önceki yazımız olan Tefeci Bul İstanbul başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum yapın

Sorunu Sor Uzmanları Cevaplasın