Acil Para Lazım 2018

Eğer siz de ülkemizde  yaşayan milyonlarca kişi gibi “Acil para lazım 2018” diyenlerdenseniz bu konuda size çözüm olacak belli başlı yazımızın devamından öğrenme imkanı yakalayabilirsiniz. Piyasada acil olarak nakit para bulmanın pek çok farklı yolu ve yöntemi mevcut olmak ile beraber bunlar arasından kendinize en uygun olanı tespit ederek çözüme ulaşabilirsiniz.

Acil Para Bulma Yolları

  1. Faturalı Hata Kredi Çekebilirsiniz

Eğer nakit para bulmakta zorlanıyorsanız bu aşamada bankalar tarafından da reddedildiniz demektir. Yapmanız gereken ise daha başka yol ve yöntemler ile kredi çekmek olmakta ve akla gelen ilk seçenek de faturalı hatta çekmek olmaktadır. Bunun için olması gereken kullanmakta olduğunuz hattın faturalı olması ve bu hattın faturalarını düzenli olarak ödemiş olmanızdır.

Eğer anlatılmakta olan bu şartlara uygunluk gösteriyorsanız yapmanız gereken tek şey bu yönde hizmet vermekte olan bir firmaya ya da telefon bayisine müracaat etmek olmaktadır. Piyasada bahsi geçen yerlerden oldukça fazla mevcut olduğu için ulaşmanız son derece kolay olacaktır.

2. Evkur taksitle alışveriş

Bir başka çözün yolu ise Evkur alışveriş seçeneğidir. Bu kapsamda adı geçen bu yerden ya da benzer şekilde hizmet veren daha başka mağazalardan senet karşılığında mal almanız söz konusu olmaktadır. Aldığınız bu mal kolayca elden çıkarıp satabileceğiniz bir ürün olmalıdır. Dilerseniz telefon, tablet ya da bilgisayar alıp taksitlere böldürmek sureti ile ödeyebilirsiniz. Bahsi geçen bu ürünleri de hemen satarak nakde dönüştürebilir ve mevcut olan sıkıntınızı çözebilirsiniz.

3. İntoko Borç İlanlarını Kullanabilirsiniz

Bir ilan sitesi olma özelliği taşımakta olan İntoko daha çok borç para vermek isteyen ya da borç para arayan kişilerin ilanlarını içermektedir. Bu sebepten dolayı siz de eğer dilerseniz mevcut olan ihtiyaçlarınızı ve iletişim bilgilerinizi içermekte olan bir ilan verebilirsiniz. Bunun dışında yine adı geçen sitede mevcut olan borç para veren kişilerin ilanlarına başvuru yapabilir ve onlarda  kredi talep edebilirsiniz. Bu aşamada tavsiyemiz güvenilir kişiler ile iş yapmanız yönünde olmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Kapatılan Banka Hesabı Geri Açılabilir Mi? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

1 Yorum yapılmış
  • Ersin | 12 Nisan 2018

    Merhaba acil para ya ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

Yorum yapın

Sorunu Sor Uzmanları Cevaplasın