Yapı Kredi Kartsız Para Çekme

Bankalar arasında, özellikle iş yerlerinin en çok tercih ettiği bankaların başında gelen Yapı Kredi Bankası, bu sayede çok fazla müşteriye ulaşıyor. Ay zamanda, çok sayıda iş yeri ile maaş anlaşması bulunan banka, sadece kredi kartı değil, hesap kartı müşteri sayısında da ilk sıralarda gelen banka olarak, her geçen gün bu sayısı arttırıyor.

Bu sebeple de, ülkenin hemen hemen her noktasında, Yapı Kredi banka şubesine ve atmsine ulaşabiliyorsunuz. Bankalara gitmenize gerek kalmadan, BANKAMATİKTEN para yatırma, para çekme, fatura ödeme, kredi ya da kredi kartı borcu ödeme gibi işlemi sıra beklemeden gerçekleştirebiliyorsunuz. Ayrıca bankanın atmleri diğer bankaların kartlarının kullanımına da olanak sağladığı için, para çekmek için, diğer kartlar için banka atmsi aranmasına gerek bırakmıyor. Acil paraya ihtiyaç duyacağımız zamanları önceden kestirmek ne yazık ki mümkün olmamakta ve bu durum pek çok konuda bizi hazırlıksız yakalamaktadır. Kimi zaman yanımızda bankamatik kartımız ya da kredi kartımız olmadığında acil olarak nakde ihtiyaç duyabilmek ile birlikte bu durum oldukça büyük sıkıntılara neden olmaktadır. Söz konusu durumdan mustarip olan kişilerin bu sorununa çözüm olanağı sunmak adına geliştirilmiş olan ATMden kartsız para çekme işlemi oldukça fazla sayıda kişinin hayatını büyük ölçüde kolaylaştırmaktadır.

Yapı Kredi atmlerinin diğer bir özelliği ise, kredi kartınız ya da banka kartınız olmadan da işlem yapmanıza olanak sağlaması. Kartınızı bozmuş ya da kaybetmiş olabilirsiniz ya da kartınız henüz gelmemiş olabilir. Bu durumların hiçbirinde banka şubesine gitmenize gerek kalmadan para yatırma, para çekme ve fatura ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yapı Kredi ATMYapı Kredi kartsız para çekme işlemi için, atmye gittiğinizde ilk olarak giriş yazan yeşil renkli tuşa basıyorsunuz. Sonrasında ekranda hangi işlemi yapmak istediğinize dair bölümler yer alıyor. Para yatırma, para çekme, fatura ödeme vs gibi. Bunlardan para çekme kısmına tuşluyorsunuz. Bazı bankamatikler dokunmatik olurken, bazılarının yanında tuşlar yer alıyor.

Tuşlu olan atmlerde, yapmak istediğiniz işlemin karşısında olan butona tıklıyorsunuz. Kartınız ile giriş yapmadığınız için sistem sizden TC kimlik numaranızı isteyecektir. TC kimlik numaranız ile giriş yaptıktan sonra, sisteme kayıtlı cep telefonunuz ile onaylama yapmanız gerekir. Onaylamanın ardından hesabınıza erişim sağlayabiliyordunuz. Bu sistemler sizi farklı onaylama ile de yönlendirebilir. Eğer birden fazla hesabınız varda, hangi ile işlem yapmak istediğinizi seçip, çekmek istediğiniz limiti yazmanız yeterli olur. Aklınıza takılan tüm sorular için de Yapıkredi 444 0 444 nolu numarayı arayabilirsiniz.

Konu ne hakkında:
    yapı kredi kartsız para çekme, kartsız para çekme yapı kredi, yapı kredi kartsız para çekme nasıl yapılır, yapı kredi atm den kartsız para çekme
Yorum yapın

Sorunu Sor Uzmanları Cevaplasın