Yapı Kredi EFT Saatleri, EFT Ücretleri, EFT Sorgulama 2015

Yapı Kredi EFT Saatleri, EFT Ücretleri, EFT Sorgulama 2015

Yapı Kredi hesabınızdan farklı bir bankaya yapılan para transferine EFT adı verilmektedir. Yapı Kredi hesabınızdan başka bir banka hesabına para gönderdiyseniz paranın gün içerisinde geçmesi için işlem saatleri içerisinde yapılması gerekmektedir. Yapı Kredi EFT saatleri dışında gerçekleştireceğiniz para transferleri ertesi iş günü içerisinde gönderdiğiniz kişinin hesabında görünecektir.

Yapı Kredi EFT Saatleri Kaça Kadar

Yapı Kredi’dan hesap kullanıyorsunuz ve internet bankacılığı aracılığı ile bir başka bankadaki hesaba EFT işlemi gerçekleştirecekseniz işlemlerinizi 09:00 ile 17:00 arasında gerçekleştirmelisiniz. Yapı Kredi hesabınızdan 09:00 ile 17:00 arasında gerçekleştireceğinzi EFT işlemleri gün bitmeden sonuçlanacak ve göndermiş olduğunu para karşı tarafa iletilecektir. Yapı Kredi hesabınızdan EFT saatleri dışında göndereceğiniz para transferleri takip eden ilk iş gününde saat 09:00’dan sonra göndermiş olduğunuz hesaba iletilecektir. Pazartesi ile Cuma günleri arasında 09:00-17:00 arası Yapı Kredi EFT saatleridir. Yapı Kredi’ın yarım gün olduğu zamanlarda ise EFT işlem saatleri 09:00-11:45’dir.

Yapı Kredi EFT Ücretleri Ne Kadar

Yapı Kredi internet bankacılığı aracılığı ile başka bir bankaya EFT işlemi yapmanız durumunda 3,25 kuruş işlem ücreti alınmaktadır. Bu işlem ücreti tüm EFT işlemlerinde alınır iken gönderen kişi tarafından ödenmektedir. Örnek vermemiz gerekir ise EFT yapacağınız tutar 100 TL ise hesabınızda o an 3,25 kuruş bulunması gerekmektedir. Yapı Kredi EFT Ücreti ; 3,25 Kuruş

Yapı Kredi EFT Hesaba Ne Zaman Düşer

Yapı Kredi internet şubesi ve cep şube aracılığı ile 09:00 ile 17:00 arasında gerçekleştireceğiniz EFT transferleri ortalama 5 ile 10 dakika içerisinde göndermiş olduğunuz kişinin hesabına düşmektedir.

Yapı Kredi EFT Sorgulama

Yapı Kredi’dan farklı bir bankaya EFT gönderdiniz ve ödemeniz ilettiğiniz kişiye düşmedi ise Yapı Kredi EFT Sorgulama işlemini gerçekleştirerek para transferinin durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. EFT işlem saatleri içerisinde gerçekleştirdiğiniz para transferi kimi zamanlarda yanlış isim veya hesap numarası nedeni ile askıya alınmaktadır. Yapı Kredi EFT sorgulama işlemlerini ise sadece şubenizi arayarak gerçekleştirebilirsiniz.

Yapı Kredi EFT Günleri

Yapı Kredi’dan farklı bir bankaya ileteceğiniz para transferinde işlem günleri ve saatleri önemlidir. Yapı Kredi işlem saatleri Pazartesi-Cuma günleri 09:00-17:00 arasında olur iken cumartesi ve Pazar günleri para transfer işlemleri gerçekleştirilmemektedir. Cumartesi ve Pazar günleri gerçekleştireceğiniz para transferleri takip eden ilk iş günü olan Pazartesi günü karşı tarafın hesabına düşecektir.

Yorum yapın

Sorunu Sor Uzmanları Cevaplasın