Yapı Kredi Bankası Nazar Boncuklu Masrafsız Kredi

Yapı Kredi Bankası bankacılık sektöründe kredi işlemlerine yeni düzenlemeyi Nazar Boncuklu Masrafsız Kredi kampanyası ile getirdi. Kredi masraflarını ve komisyon bedelini ortadan kaldıran Nazar Boncuklu Masrafsız Kredi kampanyası sayesinde müşteriler rahat bir biçimde kredi kullanma şansına kavuştu. Nazar Boncuklu Masrafsız Kredi Kampanyasının temelinde Masrafsız kredi ile Nazar Boncuğu Sağlık Sigortasını müşteriye bir arada sunma fikri yattığı için de kampanya bu isim üzerine kuruldu.

Nazar Boncuklu Masrafsız Kredi Kampanyasının Kapsamı:
Nazar Boncuklu Masrafsız Kredi Kampanyasının maksimum kredi limiti 30.000 liradır.
Kampanyada kullanılabilecek taksit sayısı, 5.000 liraya kadar 24 ay, 5.000 lira üzeri için ise 36 ay olarak belirlenmiştir.
Kampanyada 30.000 liraya kadar olan kredileriniz için aylık olarak %1.26 faiz oranı uygulanmaktadır.
Kampanya dahilinde kredi tahsis ücreti alınmamaktadır.
Kampanyaya adını da veren Nazar Boncuğu Sağlık Sigortasına dileyen müşteriler ayda 45 lira sağlık primi ödeyerek kavuşmaktadırlar. Bu prim toplam 6 ay ödenecek olup, kredi ödemeleriniz bitene kadar da sağlık sigortanız devam edecektir.

Nazar Boncuklu Masrafsız Kredi Kampanyası Ödeme Planları:
Kampanya dahilinde 5.000 liraya varan kredileriniz 24 aya bölündüğü için aylık ödeme tutarı 251 liradır.
10.000 lira tutarındaki kredi kullanımınız 36 aya bölündüğü için aylık ödeme tutarınız 362 lira olmaktadır.
15.000 lira tutarındaki krediniz gene 36 ay taksit imkanı ile, aylık 543 lira ödeme çıkarılmaktadır.

Nazar Boncuklu Masrafsız Kredi Kampanyası Başvuru Koşulları:
Yapı Kredi Bankasının resmi sitesinden Kredi Şimdi bölümüne ulaşarak gerekli formları doldurduktan sonra kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.
Kısa mesaj hizmetinden faydalanmak isterseniz kimlik numaranızı ve aylık gelirinizi yazarak 4411’e göndererek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Başvurunuz onaylandığında size en yakın Yapı Kredi şubesine, nüfus cüzdanı fotokopisi ve gelir belgesi ile gitmeniz gerekmektedir. Maaş bordronuz, iş yeri sahibiyseniz vergi levhanızın fotokopisi, emekliler için ise maaş cüzdanlarının fotokopilerini getirmeleri, kredi alımı için zorunludur. Bir de ikametgâh belgesi veya bir adet adınıza düzenlenmiş fatura getirmenizde fayda vardır.

Bir önceki yazımız olan Kredili Mevduat Hesabı Nedir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum yapın

Sorunu Sor Uzmanları Cevaplasın