Yapı Kredi Bankası Kamuya Özel Kredi Kampanyası

Yapı Kredi Bankası kredi kampanyaları arasına bir yenisini daha ekliyor ve bu sefer kamu çalışanlarının yüzünü güldürmeyi amaçlıyor. Yapı Kredi Bankası’nın yeni kampanyasında kamu çalışanlarına maaşlarının on beş katı kadar kredi fırsatı sunuluyor.

Yapı Kredi Kamu Çalışanlarına Özel Kredi

Yapı Kredi Bankasının bu kampanyası, aylık 1.500 lira maaş alan memurlar baz alınarak hesaplanmıştır.Kampanyada çekilebilecek maksimum kredi tutarı 15.000 lira olarak ayarlanmıştır.Kamu Çalışanlarına Özel Kredi Kampanyası dahilinde kullanılabilecek maksimum taksit sayısı 36 ay olarak belirlenmiştir.
Kredi kullanmak isteyen bireyler nüfus cüzdanı ve kamu kurum kimliği ile en yakın Yapı Kredi Bankası şubesine başvurabilirler. Başvurudan sonra kısa sürede işlemleri tamamlanarak banka tarafından kredi ödemeleri yapılacaktır.

Yapı Kredi Kamu Kredisi

Dileyen kişiler internet bankacılığı yahut cep telefonunu kullanarak da kredi başvurusunda bulunabilirler.Kampanyadaki toplam masraflara kredi açma ücreti,  katkı payı ve vergiler de dâhil edilmiştir.Dileyen müşteriler kampanya dâhilinde kullandıkları kredi ile birlikte Grup Hayat Sigortası yaptırabilir. Ortalama sigorta pirimi ise 60 lira ile 80 lira arasında değişkenlik göstermektedir.

Kamu Çalışanlarına Özel Kredi Kampanyasında Ödeme Planı:
Kamu çalışanları dilerlerse kampanya dahilinde 15.000 liraya kadar olan herhangi bir tutarı kredi olarak talep edebilirler.
5.000 liraya kadar olan kredi tutarlarınız için yapılacak olan maksimum taksit sayısı 24 aydır. Bu taksitlerde aylık faiz oranı %1.27 olarak belirlenmiştir. Aylık ödeyeceğiniz miktar ise 250 lira olarak hesaplanmaktadır.

10.000 liraya kadar olan kredi tutarınız için yapılabilecek maksimum taksit sayısı 36 ay olarak belirlenmiştir. Bu taksitlerdeki aylık faiz oranı ise %1.24 olarak belirlenmektedir. Bu durumda aylık ödemeniz gereken kredi tutarı 361 lira olarak hesaplanmaktadır.
15.000 liraya kadar olan kredi tutarınız için yapılabilecek maksimum taksit 36 aydır. Bu taksitlerdeki aylık faiz oranı da gene %1.24 olarak belirlenmiştir. Bu durumda ödemeniz gereken aylık tutar 541 lira olarak hesaplanmıştır.

Kredi notunuzu ve kullanabileceğiniz kredi tutarını öğrenmek için Yapı Kredi Bankası yetkilileri ile iletişime geçiniz.

Bir önceki yazımız olan Kredili Mevduat Hesabı Nedir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum yapın

Sorunu Sor Uzmanları Cevaplasın