Vakıfbank 2015 Jolly Tur Tatil Kredisi

Yaz sezonuna giriş yapmamızdan dolayı ülkemizde oldukça tercih edilen ve her insanın dinlenmesi için gerekli olan tatil ihtiyacınızı karşılayabilen kampanyalar yapan ülkemizin bankaları, Jolly Tur ile tatil yapanlara özel kredi kampanyaları yapmaktadır. İster yurt dışında güzide bir sahil köyünde tatilinizi yapın, isterseniz ülkemizde tatil köylerinde tatilinizi gerçekleştiriniz. İnsanların istekleri doğrultusunda çalışan ve erken rezervasyon şansını müşterilerine sunan Jolly Tur ile tüm istekleriniz artık gerçek olmaktadır.

Jolly Tur ile iş ortaklığı bulunan Vakıfbank, müşterilerine çok özel bir kampanya düzenledi. Müşterilerin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda kampanya yapan Vakıfbank, yaptığı bir araştırma sonucunda insanların be sezon tatil ihtiyacının olduğunu ve bu konuda kampanya yapması gerektiğini çözümledi.

Jolly Tur ile tatil yapmak isteyen müşterilerine özel kampanya yapmaktadır. Jolly Tur Tatil Kredisi adı altında düzenlediği kapmayanın detayları listeler halinde sizlere ulaştırıldı.

• Kredinizi 3 aydan 24 aya varan ödeme seçeneği ile ödeme fırsatına sahipsiniz.

• Dosya masrafı alınmamaktadır.

• Hayat sigortası zorunluluğu bulunmamaktadır.

• Faiz oranı % 1.30 ile %1.37 arasında değişmektedir. Faiz oranını etkileyen durumlar ise çekilen kredi miktarı ve ödeme süresidir.

• 5724’e TIK yazarak TC Kimlik NO ve Aylık Gelir miktarınızı da ekleyerek göndermeniz dahilinde başvuruyu yapmış sayılmaktasınız. Ön başvuru olup ön onay almayı beklemelisiniz.

Düşük faiz oranları ile müşterilerine Jolly Tur ile tatil yapma fırsatı veren VakıfBank, yaptığı kampanya ile göz doldurmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Vakıfbank Bayrama Özel 0 Km Otomobil Kredisi Kampanyası başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum yapın

Sorunu Sor Uzmanları Cevaplasın