Vakıfbank 2015 Esnaf Kredileri ve Başvurusu

Esnafların halinden anlayan banka olan Vakıfbank, esnaf çalışanlar için birçok kampanyayı sektöre sunmuştur. Esnaflar için özel olarak çıkardığı kampanya ile artık esnafların daha kolay şekilde hayatlarını sürdürdüklerini ve çektiği esnaf kredilerinin faizlerinin sabit ve ekonomik olmasından dolayı rahat ettiklerini saptayan Vakıfbank yönetimi, gün geçtikçe esnaflar için yeni kampanya çalışmaları hazırlamaktadırlar.  tarihine kadar esnaflar için başarılı kampanyalar hazırlayan Vakıfbank yönetimi, esnafların tüm dertlerine çare olmaya devam etmektedir. Esnaflar için özel olarak çıkardığı kredilerden birkaçı ise;

  • ESNAFA HALDEN ANLAYAN KREDİ
  • KOBİDOST Esnaf Destek Paketi

Adı altında 2 adet geniş kampanyalar düzenlemiştir. Esnafa halden anlayan kredi ise bir diğerine göre oldukça başarılı olmuştur. Başarılı olmasındaki en büyük sebep ise indirimli faiz oranları ve uygun ödeme seçenekleri ile hizmet vermesidir. 5 farklı ödeme yöntemine sahip olan Esnafa Halden Anlayan Kredi, 2015 yılında çıkarılan bir kampanya olup geçerliliği KOBİ’ler için devam etmektedir.

Lakin Esnafa Halden Anlayan Kredi kampanyasına katılmak için BusinessCard sahibi olmanız gerektiği konusunda zorunluluk getiren Vakıfbank yönetimi aynı süreçte esnafın Kredili Bankomat ürününü alması gerektiğini belirtmektedir. Bu durumların birçoğu ise KOBİDOST paketleri için de geçerlidir. KOBİDOST kampanyasına ve bir diğer kampanyaya katılmak için Vakıfbank internet adresinde yer alan sms başvuru listesine göz atarak kampanyaya katılmak için ön başvuru yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Vakıfbank Tc ile Kredi Başvurusu Temmuz 2015 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum yapın

Sorunu Sor Uzmanları Cevaplasın