TEB’den Kurban Bayramı 2015 Kredi Kampanyası

Yepyeni yüzü ile Türkiye bankaları arasında önemli bir yere kısa sürede sahip olan TEB bayram kredilerini geleneksel hale getirme yönünde çalışmalar gerçekleştiriyor.Ramazan Bayramı’nda olduğu gibi Kurban Bayramı için de kredi hazırlayan TEB çok özel koşullar sağlıyor. Kurban Bayramı için birçok avantajı içerisinde bulunduran bu kredide 1,22’den başlayan faiz seçenekleri 5.000 TL’den başlayan kredi imkanı bulunuyor. Bunun dışında kredinizi 12 ay vade ile ödeyebilir ve bütçenize en uygun taksit seçeneklerini kendiniz belirleyebilirsiniz.

TEB’in 5.000 TL başlayan ve 10.000 TL’ye kadar alınabilen Kurban Bayramı kredisi içerisinde 36 aya kadar çıkan vade seçenekleri mevcut. Sabit faiz oranı belirleyen TEB, taksit imkanlarını da 36 ay vade için179 TL’lere kadar indirdi. TEB ile Kurban Bayramı öncesinde tüm masraflarınızı sağlayabilir ve rahat bir şekilde ödemeleriniz gerçekleştirebilirsiniz.

TEB internet şubesini kullanarak kredinin ödeme planlarını görebilir ve böylece sizin için en uygun ödeme koşullarını içeren krediyi çekebilirsiniz. TEB şubelerine belirlenen evraklarla gelerek kredinizi anında alabilmeniz de mümkün.

Bir önceki yazımız olan Kredili Mevduat Hesabı Nedir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum yapın

Sorunu Sor Uzmanları Cevaplasın