Tatil Kredisi Denizbank’ta

Bayram arkasını yaşadığımız bu günlerde bir tatil fena olmaz mıydı? Pek çok aile yıl boyunca yaptığı tatil planlarını bayram sonrasına ertelemişti ve artık yavaş yavaş da tatil hazırlıkları başladı. Peki, tatil için ayırdığınız bütçe yeterli olacak mı? Bütçeniz yetmezse aradaki masrafları nasıl karşılayacaksınız? Denizbank tatile çıkacak olan aileleri de düşündü ve bayram arkası için oldukça güzel tatil kredileri hazırladı.

Güncel krediler konusunda oldukça başarılı olan Denizbank’ın yeni oluşturduğu kefilsiz ve masrafsız tatil kredilerinin pek çok avantajı bulunuyor.

Denizbank Tatil Kredisinin Avantajları:
Denizbank tek seçenek kullanmak yerine birden fazla seçeneği de müşterilerine sunuyor. Dilerseniz %0.16 faiz oranı ile 12 aya varan vadeli krediyi, dilerseniz de %1.14 faiz oranı ile 66 aya kadar varan vadeli krediyi seçebilirsiniz.
12 aya kadar vadeli olan kredinizin maksimum limiti 5.000 lira olacaktır.
66 aya kadar vadeli olan kredinizin maksimum limiti ise 36.000 lira olacaktır.
Maaşını Denizbank’tan alan müşterilere Denizbank, tatil kredisinde özel avantajlar ve kolay ödeme imkanları da sunmaktadır.
Denizbank tatil kredileri için ekstra bir belgelendirme de istememektedir ve tatil kredisi ihtiyaç kredileri kapsamında yer almaktadır.

Denizbank Tatil Kredisine Başvurma Yolları:
Denizbank internet şubesinden, bireysel krediler bölümünden başvuru oluşturabilirsiniz. Daha sonra kimliğiniz ile birlikte, size özel hazırlanan kredinizi çekebilirsiniz.
Dilerseniz Denizbank Şubelerine nüfus cüzdanınız ve maaş bordronuz ile başvurarak da tatil kredinizi alabilirsiniz.

Denizbank Tatil Kredisi Ödeme Planı:
Kredinizi aldıktan sonra dilerseniz taksit öteleme talebinde bulunabilirsiniz.
Taksit öteleme imkanı genelde 12 aya kadar vadeli olan krediler için sunulmaktadır.
Ödeme Planlarında aylık ve yıllık faiz oranları senelik enflasyon oranına göre artış gösterebilmektedir. Bu yüzden 12 aya varan vadeli kredi daha avantajlı olmaktadır.
Maaşını Denizbank’tan alan müşterilerin kredi tutarları aylık olarak maaştan otomatik olarak kesilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Kredili Mevduat Hesabı Nedir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum yapın

Sorunu Sor Uzmanları Cevaplasın